17.866 gösterim
2,68 viral puan

Dünya'dan İnsanı Şaşırtan Ve Tiksindiren 10 Meslek

hepimizin işi masa başı işi , şoförlük , mühendislik vb. meslekler ama bu insanların meslekleri tanınmamış garip ve tehlikeli meslekler ancak bir çoğu mesleğini severek yapıyor.Biz ise tiksiniyoruz bu meslekleri sizlere sıraladık.İyi okumalar.
davulcuvedat 21.09.2014 saat 20:20
 1. 1. Golf topu dalgıçları

  bu arkadaşlar suya kaçan topları bulup tekrardan oynanması için golf kulübüne geri getiriyorlar ne kadar garip bir meslek değil mi ?
 2. 2. Koku uzmanları

  bu mesleği yapan kişiler insanların koltuk altını kokluyorlar kokuyu bastıracak uygun kokuyu buluyorlar ve bunu test ediyorlar.
 3. 3. Kusmuk temizleyicileri

  Bunu yazarken bile midem bulandı , kim bilir bu beyler bu mesleği nasıl yapıyorlar onların görevleri bir kişi kustuğunda hemen koşup temizlemek.
 4. 4. Mide bulandırıcı ve tehlikeli şeyleri test eden insanlar.

  Survivor Fear Factor deki yarışmaları kimler test ediyor sanıyordunuz ? Bu insanlar belli bir miktar para karşılığı tehlikeli numaraları test ediyorlar.Böylelikle Yapımcılar ölüm derdinden kurtulmuş oluyor.
 5. 5. Uyuyarak para kazandıran meslek

  Bu insanların yaptığı tek şey uyumak yeni üretilmiş bir yatağı piyasaya sürmeden önce bu insanlar test ediyor . Ancak bu mesleğin çok tehlikeleri var örneğin kambur kalmak veya bel problemleri gibi.
 6. 6. Hindistan cevizi güvenlik mühendisleri

  Bu arkadaşlar ise tatil köylerinde düşmek üzere olan hindistan cevizlerini topluyorlar ki tatilcilerin kafasına düşmesin.
 7. 7. Karınca yakalayacılığı

  Özellikle pet shoplar'da son yıllarda satılmaya başlandığı için mesleğe ilgi artmış profesyonel olarak yakalayan insanlar vardır .
 8. 8. Civciv cinsiyeti inceleyicisi

  Daha yumurtadayken ışığa tutup incelemeye başlıyorlar ilginç değil mi ? Cinsiyetinin erken bilinmesinde fayda var.
 9. 9. Fosil temizleyicileri

  Sadece tozlarını alıyorlar ve oluşan parçaları temizliyorlar.
 10. 10. Yılan zehri alıcıları

  Yılanı yakalayıp bardağı ısırtıyorlar ve zehrini akıtıyorlar illaki bir belgeselde görmüşsünüzdür.Bu zehirler panzehirleri bulmada yardımcı oluyor.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 103 gösterim
 • Twitter: 6 gösterim

 • Toplam Viral: 732 gösterim
 • Toplam Seed: 6.658 gösterim
 • Toplam Direkt: 10.476 gösterim
 • Viral Puan: 2,68