Sesli Güldüm
98.953 gösterim
5,10 viral puan
ahaha Türk Malı

Rahatına Düşkün İnsanların Dehalarını Ortaya Çıkartan 15 İlginç İcat

Bu insanlar kelimenin tam anlamıyla harcanıyorlar. Bunları NASA'ya veya CERN'e alıp zekalarından faydalanmak lazım. Sırf rahatları bozulmasın diye bunları yapanlar dünyanın geleceği için neler yapmazlar...
jakumetsu 29.09.2014 saat 11:14
 1. 1. O dalı oradan kaldırmaya üşenen bu işçi

  İşçi kardeşimiz de bunun farkında. Dalı kaldırmak yerine çizgiye kavis vererek ekstra efordan kurtulmuş. Aynı zamanda zamandan da tasarruf etmiş.
 2. 2. Manuel uzaktan kumanda icat etmiş bu genç

  Uzaktan kumanda tanımına yepyeni bir boyut. Yerinden kalkıp kanal değiştirmek zor mu zor bir Elektrik süpürgesi parçaları ne güne duruyor? Gayet zekice bir yöntem. Bazen insanın geniş düşünmesi lazım. Kullandığımız eşyalar pek ala başka işlere de yarayabilir.
 3. 3. Kısa mesafe yürüyen merdivenler koymuş bu AVM

  Merdiven inip çıkmak tam bir işkence Hele de rahatına aşırı düşkün insanlar için. Basamak sayısının bir önemi yok. Bu merdiven neredeyse mekanın sahipleri çok akıllıca bir yapmış.
 4. 4. Kanepe üstünde su kayağı keyfi yapan bu kankalar

  Olimpiyat komitesi bunu resmi bir spor dalı haline getirmeli. Rahat kanependen kalkmadan eğlenmenin en güzel yöntemi. Tabii, kanepe alabora olursa ufak bir ıslanma problemi yaşanabilir.
 5. 5. Uzun konuşmalar için kulağa monte telefon yapmış bu arkadaş

  Konuşma uzadıkça o kollar nasıl ağrır biliriz. Bu genç arkadaş yaptığı icatla kendi,nden sonraki rahatına düşkün nesle büyük bir hizmette bulunmuş.
 6. 6. Ayakta uyumak için mükemmel bir yol bulmuş bu hanım

  Sabah işe giderken ya da akşam işten dönerken kullanılabilecek bir gereç. Birçoğumuzun oturacak yer bulup rahatça kestirme imkanı olmuyor. Yanımızda bundan bir tane olsa tüm sorunlarımız çözülürdü.
 7. 7. En rahat haliyle internette gezinen bu genç

  Bazen insan o kadar yoruluyor ki, doğrulacak hali olmuyor. Bilgisayarı yan yatırmak bu sorunu çözebilir. Üstelik, düz olan her zemin doğal mouse pad.
 8. 8. Mobil kanepeyle piyasa yapan bu gençler  Arkadaşlarınız hafta sonu bir yerlere gitmek istedi. Ancak, siz bir yandan onlara katılmak isterken bir yandan da kanepenizden kalkmak istemiyorsunuz. Alın size çözüm. Gezip dolaşmanın en kolay yolu.
 9. 9. Metroya arabısyla binen bu adam

  İşe arabanızla gidip gelmek istiyorsunuz, ancak memlekette benzin pahalı olduğundan buna cesaret edemiyorsunuz. Bu araba sizin içinm bire bir. Her yere metroyla gidebilirsiniz. Üstelik arabanızdan inmeden.
 10. 10. Sandalyeyi daha kutusundan çıkarmadan kullanmaya başlamış bu bilgisayar kurdu

  Sandalyenin amacı zaten belli. Bunu gerçekleştirmek için kutusundan çıkarmaya gerek yok. Bu genç hem zamandan hem de kurulum için harcayacağı enerjiden kazanmış.
 11. 11. Buz dolabını pisişik güçlerle açmaya çalışan bu kadın  Kadının harcadığı çaba takdire şayan. Biraz daha uğraşırsa büyük ihtimalle telekinezi yeteneği geliştirip istediği nesneyi hareket ettirebilir. Hem bir daha da yerinden kalkmak zorunda kalmaz.
 12. 12. Balkondan düşen kıyafetini aşağıya inmeden alabilen bu adam

  Onca merdiven ineceksin. Sonra, bir daha aynı merdivenlerden yukarıya çıkacaksın. Ne gerek var? İnsanlar elektrik süpürgesi diye bir şey icat etmiş. Çok amaçlı kullanabiliyorsun.
 13. 13. Köpeğini arabayla gezmeye çıkartmış bu hayvansever

  Köpeğin dışarıoya çıkıp dolaşması, ihtiyaçlarını gidermesi lazım. Bu da uzun süreli yürüyüş ve vakit kaybı demek. Ba arkadaşımız gayet mantıklı bir yöntem bulmuş. Kim yürüyecek o kadar yolu?
 14. 14. Yattığı yerden televizyon keyfi yapan bu öğrenci

  Televizyona bakarken açıyı doğru ayarlamak lazım, yoksa gözü yorabilir. Yerinden kalkmak istemiyorsan televizyonu yan yatıracaksın.
 15. 15. Bonus: Göç etmek için en rahat seyahat yolunu bulmuş bu kuş

  Kilometrelerce kanat çırpmak, süzülmek vs çok zor bir olmalı. Bu kuş zekası sayesinde büyü
  k bir külfetten kurtulmuş.
 16. Siz de rahatınıza düşkün ve yemek yapmaya çok da vakti olmayan bir insansanız NUDO tam size göre


  Evde yemek yapmak özellikle gençler için bazen sıkıntılı olabilir. Özellikle bu konuda pek de iyi değilseniz. İşte tam bu anda Nudo sizin imdadınıza yetişiyor. Katkı maddesi bulunmayan, Türkiye'nin ilk "noodle"ı Nudo hem lezzetli hem de yapılışı çok kolay. Üstelik Türk damak tadına da tamamen uygun.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 33.254 gösterim
 • Twitter: 164 gösterim

 • Toplam Viral: 34.739 gösterim
 • Toplam Seed: 19.396 gösterim
 • Toplam Direkt: 44.818 gösterim
 • Viral Puan: 5,10