OHA
132.250 gösterim
4,25 viral puan

Adları Fazla Bilinmeyen Ancak Tamamen Birer Canavar 9 Seri Katil

Hayatları film olan, kitaplar yazılan seri katillerden değil çoğu. Ancak, yaptıkları şeyleri bir insanın yapması mümkün değil. Hepsi kelimenin tam anlamıyla birer canavar
jakumetsu 17.10.2014 saat 13:05
 1. 1. Hiroshi Maeue

  Japonya'da bazı insanlar tek başlarına intihar etmekten korkuyorlar ve birlikte intihar etmek için kendileri gibi hayattan bıkmış insanlar arıyorlar. Bu durum Hiroshi için tam bir açık büfe gibiydi. İntihar etmeyi planlayan insanları buldu ve onları öldürdü. Yakalandığında söylediği tek şey, "İnsanların hayattaki son anlarını izlemeyi seviyorum." du. Japon yargıçlar tarafından idama mahkum edildi ve asılarak öldürüldü.
 2. 2. Karl Denke

  Alman bir yamyam. Tam 40 kişiyi öldürüp yedi. Kendisini hücresinde asarak intihar etti. Polisler evinde yemek için hazırlanmış insan organları buldular.
 3. 3. Vlado Taneski

  Kendisi makedonyalı bir yazardı. Tecavüz edilerek öldürülen üç kadın hakkında gazetede yazılar yazdı. Cinayetler telefon kablosuyla işlenmişti. Yazıları o kadar ayrıntılıydı ki, polis kendisinden şüphelendi. Ve, zaten katilin o olduğu bulundu. Duruşmaya çıkmadan önce kendisini bir kova suda boğarak öldürdü.
 4. 4. Adolfo Constanzo

  Kendisi bir çete lideriydi ve düşmanlarını kaynar suda haşlatıp suyunu da çete üyelerine içiriyordu. Toplamda 15 kişiyi bu yolla öldürtüp sularını içti ve içirdi. Polisler saklandığı yeri sardığında çete üyelerine son emir olarak kendisini öldürmelerini söyledi.
 5. 5. Carl Eugene Watts

  1980 yılında tam 700 cinayet işlediği söyleniyor. Ancak, hepsi için kanıt bulunamadı. Kanıtlanan cinayetlerden ömür boyu hapis cezası aldı. 2007 yılında kanserden öldü. Kendisine "Pazar Sabahı Katili" deniyordu.
 6. 6. Anatoly Onoprienko

  İlk cinayetinde duran bir arabanın i,çerisindeki herkesi taradı. Daha sonra bu kendisinde bir alışkanlık haline geldi ve bir seferde birden fazla insanı öldürmeye başladı. aileleri yok etti. ukrayna'nın en korkulan ismi oldu. Dış uzaydan sesler duyduğunu ve onların etkisinde kaldığını söyledi. 2013'te hapishanede öldü.
 7. 7. Robert Ben Rhoades

  ABD'li seri katil otostopçu kadınları evine götürüp kırbaç ve zincirlerle öldürüyordu. kendisine ömür boyu hapis cezası verildi. Kaç kişiyi öldürdüğü tam olarak bilinmiyor.
 8. 8. Angel Maturino Resendiz

  Tren Yolu Katili takma adlı cani tam 14 kişiyi öldürdü. Cesetlerini raylara bırakıyordu. 2006 yılında idam edilerek öldürüldü. Kendisinin bir melek olduğuna inanıyordu.
 9. 9. Charles Sobhraj

  Takma adı Yılan Hindistanlı bir entelektüel. Nietzche hayranı. 7 dili ana dili gibi konuşuyor. Aslen Hindistanlı. En büyük zevki turistleri öldürmek. Kurbanlarından birisi de Türk. Kendisi iki üniversite bitirmiş biri. Hem psikoloji okudu hem de bakteri bilimi. Atıldığı her hapishaneden kaçmayı başardı. Tam bir dahi. 20'den fazla cinayeti var. Tayland hükümeti idam etmek için suçlunun kendilerine verilmesini istedi. Ancak, o yine kaçtı. Daha sonra Nepal'de yakalandı ve şu an hala orada. Yüksek güvenlikli bir hapishanede cezasını çekiyor. Hayatı hakkında yapılan film ve kitaplardan aldığı telif sayesinde bankada milyonları var.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 62.049 gösterim
 • Twitter: 177 gösterim

 • Toplam Viral: 64.507 gösterim
 • Toplam Seed: 31.089 gösterim
 • Toplam Direkt: 36.654 gösterim
 • Viral Puan: 4,25