3.339 gösterim
77,65 viral puan

Efeler Belediyesi'nden Kestane Festivaline destek!

Efeler Belediye Meclisi, Eğri Kavak Mahallesi'nde düzenlenecek olan Kestane Festivali'ne 10 bin TL maddi destek verecek. !
ihabotihabot 07.11.2014 saat 10:26
 1. Efeler Belediye Meclisi'nin Kasım ayı son toplantısı Efeler Belediyesi meclis salonunda gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Mesut Özakcan'ın şehir dışında bulunması nedeniyle Başkan Vekili Halis Günday'ın başkanlık ettiği meclis toplantısından Eğri Kavak Mahallesi'nde 5'incisi düzenlenecek olan Kestane Festivali'ne 10 bin TL destek verilmesi kararı çıktı.

  Meclis toplantısına, AK Partili Meclis Üyeleri Tahsin Serttaş, Özcan Petekkaya ile CHP'li Meclis Üyeleri İsmail Türkbay ve Gandeher İlhan mazeretli olarak katılmazken, mecliste toplamda 11 gündem maddesi görüşüldü.
  Efeler İlçesi'ne bağlı Eğri Kavak Mahallesi'nin geleneksel hale getirdiği 5. Eğri Kavak Kestane Festivali'ne Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından 10 bin TL maddi destek verilmesi raporunu da görüşen meclis üyeleri, oy birliği ile festivale maddi destek verilmesini kabul etti.

  'YOLLAR VE DİKENLER' SİNEMA FİLMİNE 5 BİN TL

  Efeler Belediye Meclisi toplantısında ayrıca, Tema Ajans'ın dilekçe vererek Adnan Menderes'in hayatının anlatıldığı 'Yollar ve Dikenler' adlı sinema filmi için Aralık ayı içerisinde yapılacak olan filmin galasına belediyeden destek istemesi üzerine, 5 bin TL destek verilmesi de oy birliği ile kabul edildi.

  MURAT UÇKAÇ
  AYDIN

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 11 gösterim
 • Toplam Seed: 43 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.285 gösterim
 • Viral Puan: 77,65