2.907 gösterim
40,38 viral puan

Diego'dan Türkiye-Brezilya maçı değerlendirmesi!

Fenerbahçe'nin yıldız ismi Diego Ribas, sarı-lacivertli takımın son durumunu ve A Milli Futbol Takımı'nın Brezilya ile yaptığı özel maçı değerlendirdi.!
ihabotihabot 15.11.2014 saat 17:00
 1. Brezilyalı futbolcu, sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında takım olarak her geçen gün daha iyiye gittiklerini söyledi. Ribas, "Günden güne ileriye doğru yolumuza devam ediyoruz, kendimizi geliştiriyoruz. Zaten amacımız da bu antrenmanlarda ki takımımız için geçerli olan bu durum benim için de aynı şekilde geçerli. Takım ileriye gittikçe ben de yardımcı olmaya çalışan bir oyuncu olduğum için her gün kendimi geliştiriyorum ve geliştirmeye gayret gösteriyorum. Şu anda gerçekten çok iyi bir çalışma yürütüyoruz. Her geçen maç ben de kendimi daha iyi hissetmeye başladım" dedi.

  "TAKIMA YARDIM ETME GAYRETİNDEYİM"

  Her antrenmanda ve her maçta kendisini bir öncekinden daha iyi hissettiğini dile getiren yetenekli oyuncu, "Takım halinde bu çalışmamıza devam etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Şu anda lider konumdayız ve çalışmalarımızı her geçen gün üzerine katarak sürdürürsek amacımız olan bu liderliği koruma konusunda yolumuza en iyi şekilde devam edeceğimizi düşünüyorum. Ben de her zaman takıma yardım etme gayreti içerisindeyim" diye konuştu.

  "O GECEYİ YAŞAMIŞ OLMAKTAN DOLAYI ÇOK MUTLUYUM"

  A Milli Futbol Takımı'ın Brezilya ile oynadığı özel maça da değinen Ribas, "Türkiye ve Brezilya arasında oynanan bu karşılaşma her anıyla çok özel ve çok güzeldi. Büyük bir geceydi, büyük bir organizasyon vardı ve bu gecenin bir bayram havasında, bir şölen havasında geçtiğini düşünüyorum. Carlos Dunga yönetimindeki Brezilya Milli Takımı’nın en iyi performansının o akşamki performans olduğunu düşünüyorum. İyi bir oyun ortaya koydular. Bunların dışında taraftarların oluşturduğu atmosfer gerçekten çok güzeldi. Ben de oradaydım, o akşam stadımızda maçı izledim. Her anıyla o geceyi yaşamış olmaktan dolayı çok mutluyum" şeklinde konuştu.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 7 gösterim
 • Toplam Seed: 72 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.828 gösterim
 • Viral Puan: 40,38