2.944 gösterim
65,42 viral puan

Polis aracı alev alev yandı!

Kocaeli Emniyet Müdürlüğüne ait ekip otosu seyir halindeyken aniden yanmaya başladı. !
ihabotihabot 15.11.2014 saat 17:30
 1. Alev topuna dönen araç itfaiye ekipleri tarafından söndürülürken, içinde bulunan mermiler de alevlerin etkisiyle patladı.

  Edinilen bilgiye göre Kocaeli Emniyet Müdürlüğü İzmit İlçe Asayiş Büro Amirliğine bağlı 41 A 7244 plakalı resmi ekip otosundan, İzmit Seka Park 2. Etap mevkiinde dumanlar yükselmeye başladı. Motor bölümünden çıkan dumanları gören polisler hemen araçtan inerek yangın tüpleri ile müdahale etmek istese de alevler kısa sürede büyüdü. Polislerin haber vermesiyle olay yerine itfaiye ekipleri sevk edildi. Bu sırada çevredeki restoranlardan getirilen yangın tüpleri ile alevlere müdahalede bulunuldu.

  Yangın sırasında araç içinde bulunan mermilerin patlaması çevrede paniğe neden olurken, polis ekipleri yanan aracın çevresinde güvenlik önlemleri aldı. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından müdahale edilerek alevler kontrol altına alınıp söndürüldü. Tamamen yanan ekip otosu kullanılamaz hale geldi. Yangının ekip otosundaki teknik bir arızadan dolayı çıktığı öne sürülürken, polis ve itfaiye ekipleri yangının çıkış nedeninin tespit edilebilmesi için soruşturma başlattı.

  NURİ DİNÇER AKÇAHARMAN
  KOCAELİ

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 5 gösterim
 • Toplam Seed: 45 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.894 gösterim
 • Viral Puan: 65,42