3.380 gösterim
86,67 viral puan

Şahin’den kulüp başkanına Aziz Yıldırım göndermesi!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, A Milli Takım'da devşirme oyunculara yer verilmesi söylentilerine ilişkin, "O formanın ne anlama geldiğini, göğsündeki ay yıldızın ne anlama geldiğini bilen, İstiklal Marşı’nı da söyleyebilecek çocuklarımızın milli formayı giymelerini arzu ederim" dedi. !
ihabotihabot 16.11.2014 saat 19:05
 1. Şahin, Ovacık Sporcu Kamp Eğitim Merkezi Stadı'nda oynanan Kadınlar 2. Lig takımlarından Ovacık Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı ile Nusaybin Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı maçını izledi.

  Taraftarların arasına katılarak tezahüratta da bulunan Şahin, gazetecilerin Türkiye Futbol Direktörü ve A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'in A Milli Takım'da devşirme oyunculara yer verilmesi yönündeki söylemlerinin hatırlatması üzerine, daha önce böyle futbolculara yer verildiğini anımsattı.

  Daha önce A Milli Takım'da oynayan devşirme futbolcuların iyi oynadığını belirten Şahin, "Şu anda böyle devşirme diyebileceğimiz futbolcumuz yok. İlk düşüncem kendi çocuklarımızın milli formayı giymesidir. O formanın ne anlama geldiğini, göğsündeki ay yıldızın ne anlama geldiğini bilen, İstiklal Marşı'nı da söyleyebilecek çocuklarımızın milli formayı giymelerini arzu ederim. Sayın Terim'in bu önerisini biraz ihtiyatla karşılıyorum" dedi.

  Ovacık Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı Antrenörü Gökhan Berat'a kulübün durumunu soran ve kulüp Başkanı Ahmet Şahin'e takılan Mehmet Ali Şahin, “Sen soyunma odasını basmıyorsun değil mi? Aziz Yıldırım öyle bir şey dedi, onun için dedim. Bakarsın bulaşıcıdır bu tür durumlar. Aman öyle bir şey yapma" sözlerine yer verdi.

  YASİN ERDEM
  KARABÜK

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 5 gösterim
 • Toplam Seed: 39 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.336 gösterim
 • Viral Puan: 86,67