3.361 gösterim
45,42 viral puan

Başkan Serkan Acar'dan temizlik personeline kışlık kıyafet!

İzmir, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi. Temizlik İşleri Müdürlüğü yerleşkesinde işçileri ziyaret eden Acar, çalışanlarla uzun süre sohbet ederek beklentilerini ve sorunlarını dinledi. !
ihabotihabot 19.11.2014 saat 03:20
 1. Başkan Serkan Acar, işçilere güvenliği kanuna uygun maske, çelik burunlu bot, yağmurluk, yağmur çizmeleri, Aliağa Belediyesi logolu flâşörlü mont, forma ve bere gibi koruyucu kışlık kıyafet dağıtımı yaptı.

  İŞ GÜVENLİĞİ KANUNA UYGUN KORUYUCU KIYAFET

  Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar eşliğinde Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan 110 işçiye kışlık kıyafeti dağıtıldığını belirten Temizlik İşleri Müdür Vekili Handan Çetiner, “Aliağa Belediyesi olarak her kış ve yaz kıyafetleri veriyoruz. Yüz on işçimize kışlık kıyafet aldık. Tüm malzemelerimiz güvenliği kanununa uygun olarak temin edildi. Bunların içinde çelik burunlu botlarımız, yağmurluklarımız ve yağmur çizmelerimiz, montlarımız ve formalarımız var. İşçilerimiz de memnun kaldı bu durumdan. Belediye Başkanımız da hem işçilerin sorunlarını görüştü hem de kıyafet teslim törenini gerçekleştirdi. İş barışının sağlanması hususunda, işçilerimizin sorunlarını, gelecekteki planlarını belirleme de iyi bir görüşme oldu” diye konuştu.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 11 gösterim
 • Toplam Seed: 74 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.276 gösterim
 • Viral Puan: 45,42