3.146 gösterim
92,53 viral puan

Bursa’daki trafik kazalarında 3 kişi öldü!

Bursa’da meydana gelen trafik kazalarında 2’si kadın 3 kişi hayatını kaybetti. Kadınlardan biri kızını okuldan almaya giderken, diğerinin ise taziyeye yolunda hayatını kaybetti.!
ihabotihabot 19.11.2014 saat 15:04
 1. Her birinden ayrı bir trajedinin çıktığı kazaların ilki 10 gün önce merkez Yıldırım ilçesi Ertuğrulgazi Mahallesi’nde meydana geldi. Yolun karşısına geçmek isteyen 64 yaşındaki İbrahim Keskin, belediye otobüsünün altında kalarak yaralandı. Önce Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, ardından Çekirge Devlet Hastanesi’nde kaldırılan Keskin, günler süren ölüm kalım savaşına yenildi. Babasının kaza haberi üzerine yaşadığı İngiltere’den Türkiye’ye gelen oğlu Mustafa Keskin ve yakınları da acı haberle yıkıldı. Yaşlı adamın cesedi, otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

  KIZINI OKULDAN ALMAYA GİDERKEN HAYATINI KAYBETTİ

  Diğer kaza ise dün, saat 20.30 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi Yalova yolu Bursa istikameti, Özdilek karşısında meydana geldi. İmam hatip lisesinde okuyan 13 yaşındaki kızı Aleyna’yı okuldan almaya giden 44 yaşındaki Hatice Yaprak, yolun karşısına geçmek isterken lüks bir aracın altında kaldı. Ağır yaralanan bir çocuk annesi, ambulansla Çekirge Devlet Hastanesi’ne götürülmek istenirken yolda hayatını kaybetti. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı. Belediyede temizlik görevlisi olarak çalışan baba Mehmet Yaprak (47), karısının ölüm haberiyle şoka girdi. Genç kadının cesedi, defin için Ankara’nın Polatlı ilçesine götürüldü.

  CENAZE TÖRENİ İÇİN GELDİĞİ BURSA’DA ÖLDÜ

  Son kaza ise dün saat 21.30’da merkez Yıldırım ilçesi Zümrütevler Mahallesi Çiçek Caddesi üzerinde meydana geldi. Belçika’da vefat eden bir yakınının Bursa’daki cenaze töreni için Ankara’dan taziyeye gelen 59 yaşındaki Vesviye Erdem, akrabası Güler Polat ile yolun karşısına geçmek isterken bir aracın altında kaldı. Ağır yaralı olarak Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Erdem kurtarılamazken, yakını Polat tedavi altına alındı.

  "EŞİMİN ÖLÜMÜNE SEBEP OLAN SÜRÜCÜNÜN CEZALANDIRILMASINI İSTİYORUM”

  Belçika’dan gelen bir yakınlarının Bursa’daki cenaze töreni için oturdukları Ankara’dan Bursa’ya geldiklerini ifade edenTuncer Erdem (64) ise kazanın nasıl olduğunu görmediğini, eşinin ölümüne, bir yakınının da yaralanmasına sebep olan sürücünün cezalandırılmasını istedi.
  Savcılık tarafından kazalarla ilgili başlatılan soruşturmalar sürüyor.

  OSMAN AKIN
  BURSA
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 7 gösterim
 • Toplam Seed: 34 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.105 gösterim
 • Viral Puan: 92,53