2.757 gösterim
36,28 viral puan

Aşırı hız ve dikkatsizlik kazalara davetiye çıkarıyor!

Kastamonu’da meydana gelen trafik kazalarından bazıları, Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) kameralarınca kaydedildi.!
ihabotihabot 19.11.2014 saat 16:54
 1. MOBESE kameraları tarafından şehrin çeşitli noktalarındaki 8 trafik kazası görüntülendi. Kazaların büyük bölümünde sürücü hatasının olduğu gözlendi. Görüntülerdeki ilk kazada, yolun sağından diğer yola kontrolsüzce geçen otomobile yan şeridinden gelen otomobil çarpıyor.

  Çarpmanın etkisiyle sarsılan araç kaldırıma çarparak durabiliyor. Cumhuriyet Meydanı'nda meydana gelen diğer kazada, bir kamyonu sollayarak kavşaktan sola dönüş yapmak isteyen ticari otomobil kamyona çarpıyor. Bir başka noktadaki kazada ise kontrolsüz giden otomobile kamyonetin çarpması sonucu otomobilin ön kaporta kısmı parçalanıyor.

  Diğer kazada da kırmızı ışıkta durmayan bir kamyonetin otomobile çarpması, çarpmanın etkisiyle otomobilin yolun karşısına sürüklenmesi dikkati çekiyor. Görüntülerde, yağmurlu havada hatalı yöne dönüş yapan bir otomobilin başka bir otomobille çarpışması da yer alıyor.

  Son görüntüde ise, kontrollü sarı ışıkta durmayan otobüsün yoldan geçen otomobile çarpmasıyla otomobilin otobüsün altında metrelerce sürüklenme anı MOBESE kameralarına yansıyor.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 12 gösterim
 • Toplam Seed: 76 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.669 gösterim
 • Viral Puan: 36,28