3.851 gösterim
66,40 viral puan

Başkanlar aşurede buluştu!

Aydın Tamirciler Odası’nın Muharrem ayı dolayısıyla düzenlediği aşure hayrı belediye ve oda başkanlarını bir araya getirdi.!
ihabotihabot 20.11.2014 saat 09:30
  1. Aydın Tamirciler Odası, Muharrem ayı dolayısıyla geleneksel hale gelen aşure hayrını bu yılda düzenledi. Düzenlenen aşure hayrına esnaf yoğun ilgi gösterdi.
    Efeler 2. Sanayi Sitesi’nde düzenlenen aşure hayrına Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, CHP Efeler İlçe Başkanı Bayram İnci, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan, Aydın Şoförler Odası Başkanı Semih Özmeriç, Aydın Tamirciler Odası Başkanı Hasan Eyefçi başta olmak üzere, sanayi sitesi esnafları katıldı.
    Yaklaşık 3 bin kişilik aşure hazırlandığını söyleyen Tamirciler Odası Başkanı Hasan Eyefçi, “Birlik ve beraberliğimizi simgeleyen aşure hayrını geleneksel hale getirdik. Sabah Efeler 1. Sanayi sitesinde kendi binamızın önünde gerçekleştirdiğimiz aşure etkinliğimizi şimdi de burada gerçekleştiriyoruz. Bu tür etkinlikler, sanayi esnafımız arasında kaynaşmaya vesile oluyor. Birlik ve beraberliğin ne kadar önemli olduğunu bu sayede bir kere daha hatırlamış oluyoruz. Aşure hayrımızın tüm esnafımıza bereket getirmesini diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 3 gösterim
  • Toplam Seed: 58 gösterim
  • Toplam Direkt: 3.790 gösterim
  • Viral Puan: 66,40