4.113 gösterim
91,40 viral puan

CHP’li gençler Kılıçdaroğlu ile buluştu!

Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde, CHP Kırkağaç Gençlik Kolları, Ankara’ya bir gezi düzenleyerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. !
ihabotihabot 21.11.2014 saat 11:55
 1. CHP Kırkağaç Gençlik Kolları, ilk olarak Ankara'da Anıtkabir’i ziyaret ederek, daha sonra CHP Genel Merkezinde, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akaya ve Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız ile bir araya geldi. CHP'li gençler ardından TBMM'de, CHP grup toplantısına katıldı. Kamer Genç, Muharrem İnce Mustafa Balbay ve Deniz Baykal gibi partiden önemli kişilerle bir araya gelen gençler son olarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

  CHP Gençlik Kollarından Süleyman Kavak ziyaretinde, Kılıçdaroğlu’na meşhur Kırkağaç kavununu takdim etti. Gençlik Kolları Koordinatörü Serhat Kayın, ziyaretlerle ilgili şu ifadelere yer verdi: "Güzel ve faydalı bir gezi oldu. 12 arkadaşımızla birlikte Ankara’ya gittik. Burada Anıtkabir ve meclisi ziyaret ettik. Bir çok değerli milletvekilimiz ile sohbet ettik. Daha sonra ise Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile buluştuk. Kendisine Kırkağaç kavunu hediye ettik. Genel Başkanımız başta olmak üzere tüm Milletvekillerimize bizlere gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederiz."

  HAKAN DEMİR
  MANİSA

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 10 gösterim
 • Toplam Seed: 45 gösterim
 • Toplam Direkt: 4.058 gösterim
 • Viral Puan: 91,40