OHA
146.830 gösterim
10,63 viral puan

İlginç Bir Şekilde Hayvanlar Tarafından Büyütülen 7 Çocuk

Merhamet hayvanlarda da var elbet. Onlar da anne-baba olunca yavrularını koruyup kolluyor. Bazı insanlar ne yazık ki böyle değiller. Çocuklarını yabancıymış gibi terk edip gitmişler. Ancak hayvanlar çocuklarını koruyup kollamışlar, büyütmüşler.
CihanCanik 16.01.2015 saat 12:17
 1. 1. Ormanda Maymunlar Tarafından Büyütülen Ugandalı Çocuk

  Annesinin babası tarafından öldürüldüğünü gördükten sonra travma yaşayan 4 yaşındaki çocuk John Ssebunya, ormana kaçtı. 1991 yılında tekrardan bulunana kadar maymunlar tarafından büyütüldü. Bulunduktan sonra konuşmayı öğrendi. Şarkı dahi söyleyebiliyor.
 2. 2. Aynı Odaya Kapatıldığı Kediler ve Köpekler Tarafından Büyütülen "Havlayan Kız"

  2009'da Natasha isimli Rus bir kız dört ayak üzerinde yürür, diliyle su içer, ve iletişim kurmak için havlar bir halde bulundu. Polis kızın tüm hayatının o odada kilitli bir vaziyette geçirdiğini anladı. Oda soğuktu, suyu yoktu. Bulunduğunda anadilinde konuşamıyordu minik kız Bunun yerine zıplayıp havlıyordu. Annesi ve babası onunla 2 sene boyunca iletişime geçmemişti. Daha sonra tutuklandılar.
 3. 3. Ufak Bir Apartmanda Kuşlar Tarafından Büyütülen Çocuk

  2008'de, 7 yaşındaki bir erkek çocuğu kuşlarla dolu ufak bir apartmanda bulundu. Bu çocuk da bütün hayatını burada geçirmiş. Annesi onunla hiç konuşmamış, ona bir hayvan gibi davranmış. (Ne anneler var... ) Çocukcağız bulunduğunda konuşamıyormuş. Sadece cikleyip kollarını bir kuş gibi çırpıyormuş.
 4. 4. Kediler Tarafından Bakılan Arjantinli Çocuk

  2008'de Arjantin polisi terk edilmiş ve etrafında 8 kedi olan bir çocuk buldu. Kediler onu soğuk kış günlerinde üstüne çıkarak ısıtıp hayatta tutmuş, kirlerini yalayarak temizlemişlerdi.
 5. 5. Kurt İninde Bulunan Erkek Çocuğu

  2007'de bir hastanenin çalışanları bir kurt ininde bu çocuğu bulmuşlar. Ona Lyokha ismini vermişler. O da kurt özelliklerine sahipmiş haliyle. Dişleri ve tırnakları tıpkı onlarınkine benzemiş.
 6. 6. Keçiler Tarafından Büyütülen Çocuk

  2012'de Sasha T isimli iki yaşındaki Rus çocuk annesi tarafından bırakıldığı odada, keçiler ile birlikte bulundu. Konuşmayı, yıkanmayı ve yemeyi bilmiyordu. Keçiler ile oynuyor ve onlar ile uyuyordu. Çocuk bulunduğunda kilosu yaşıtlarının 3 katı daha azdı. Normal yatakta yatamıyor, altına girip öyle uyuyormuş. Yetişkin insanlardan da oldukça korkuyormuş.
 7. 7. Ailesi Tarafından Terk Edilip Köpeklerin Büyüttüğü Erkek Çocuğu

  2004'te 3 aylık olduğu zamandan (Ailesinin onu terk ettiği zamandan) 7 yaşına kadar köpekler tarafından büyütülen vahşi bir erkek çocuğu bulundu. Önce annesi bırakmış onu, sonra da babası. Bulunduğunda o da konuşamıyormuş, 4 ayak üzerinde yürüyormuş ve yemeğini yemeden önce köpeklerin yaptığı gibi kokluyormuş. Onu bir barınağa koyduklarında ise insanları ısırıyor ve agresif davranıyormuş. Ancak daha sonra kaşıkla yemeyi, iki ayak üzerinde yürümeyi öğrenmiş.
Kategoriler :
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 89.597 gösterim
 • Twitter: 74 gösterim

 • Toplam Viral: 91.810 gösterim
 • Toplam Seed: 13.808 gösterim
 • Toplam Direkt: 41.212 gösterim
 • Viral Puan: 10,63