114.681 gösterim
5,21 viral puan

Hayvanlar Tarafından Bulunup Büyütülmüş 7 Terk Edilmiş Çocuk

Gerçek hayatın bir nevi Tarzanları. Aileleri tarafından ölüme terk edilmiş olsalar da hayvanlar onları bulmuşlar ve hayatlarını kurtarmışlar. Hepsi de kendilerini büyüten hayvan türleriyle iletişim kurabiliyor.
jakumetsu 23.02.2015 saat 13:43
 1. 1. Vanya Yudin

  Kendisi 7 yaşındayken güvercinlerle dolu, terk edilmiş bir apartmanda bulundu. Annesi doğar doğmaz terk etmiş ve güvercinler tarafından büyütülmüştü. Onlarla anlaşabiliyordu. Tuhaf sesler çıkartıyordu. 2008'de Rus hükümeti kendisini rehabilitasyona aldı ve tedavisi hala sürüyor.
 2. 2. Dina Sanichar

  Hindistanlı kurt çocuk. 6 yaşında ormanda bulundu. Kurtlar tarafından büyütülen çocuk tedavi altına alınsa da hiçbir zaman konuşmayı öğrenemedi. Üstüne üstlük tedavi sırasında kendisiyle dalga geçmek için eline sigara veren insanlar yüzünden sigara tiryakisi oldu.
 3. 3. Daniel

  And Dağları'nda terk edilen çocuk sekiz yaşına kadar keçiler tarafından büyütüldü. Onlar gibi hareket ediyor ve onlar gibi yürüyordu. Hareketleri dağ keçileri gibi çevikti. Bulunup medeniyete getirildi, ancak devlet akıbeti hakkında hiçbir açıklama yapmadı.
 4. 4. Bello

  Tarzan'ın hayat hikayesine benzeyen bir hayatı olan Nijeryalı çocuk. Annesi 6 aylıkken ormana bıraktı. Maymunlar tarafından büyütüldü ve dişi bir maymun tarafından emzirildi. Bulunup rehabilitasyona alındı. Ancak, insan yaşam tarıza uyum sağlayamadı ve 2005 yılında öldü.
 5. 5. Oxana Malaya

  Ailesi üç yaşında terk etti. Kendisini sokak köpekleri büyüttü. İnsanlar tarafından bulunduğunda tıpkı köpekler gibi havlayarak ve dört ayak üzerinde koşarak tepki verdi. Kendisinin şu an normal bir hayatı var.
 6. 6. John Ssebuyna

  Ailesi küçükken gözleri önünde katledildi ve ormana kaçtı. Yıllarca ormanda maymunlarla yaşadı ve onları ailesi olarak benimsedi. Daha sonra insanlar tarafından bulundu ve tedavi altına alındı. Kendisi şimdi Afrika'da tur rehberliği yapıyor.
 7. 7. Amala ve Kamala

  Hindistanlı kardeşler köye inip ahırlardaki hayvanlara saldıran bir kurt sürüsünün arasında bulundu ve yakalandı. Çocuklar kurtlar tarafından büyütülmüşlerdi ve çok vahşiydiler. Amala tedaviler esnasında modern dünyaya uyum sağlayamadı ve öldü. Ablası ise uzun bir yas dönemi geçirdi, ancak daha sonra iyileşti.
Kategoriler :
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 65.484 gösterim
 • Twitter: 166 gösterim

 • Toplam Viral: 66.295 gösterim
 • Toplam Seed: 22.021 gösterim
 • Toplam Direkt: 26.365 gösterim
 • Viral Puan: 5,21