93.574 gösterim
5,15 viral puan

Marvel Alemindeki Gelmiş Geçmiş En Tehlikeli ve En Güçlü 17 Süper Kötü

Süper kahramanların karşısına süper kötüler de koymak lazım. Yoksa hiçbir tadı çıkmaz. Marvel süper kötüler konusunda da gayet iyi. (Sıralama rastgeledir)
otaku 26.05.2015 saat 11:23
 1. 1. The Enchantress

  Kendisi tıpkı Thor gibi bir Asgardlı. Tanrısal güçlere sahip. Ayrıca, istediği erkeği tek öpücükle kendisine köle edebiliyor.
 2. 2. Thanos

  Evrendeki en güçlü varlık olarak biliniyor. Kendisi tüm kainatta bulunan yaşamın yarısını tek başına yok etti. Üstelik teknoloji ve bilime de oldukça hakim. Yenmesi zor bir düşman.
 3. 3. Kingpin

  Süper güçlere sahip olmasa da epey güçlü bir mafya babası. Süper kötüler kendisinden emir alıyor. Teke tekte de birçok süper kahramanı tokatlamışlığı var.
 4. 4. Bullseye

  Kendisini Dardevil filminde görmüştük. Türkçe'ye "Tam İsabet" şeklinde çevrilmişti. Attığını vuran bir kötü karakter.
 5. 5. Doctor Doom

  Zeka, kötülük ve süper güçler bir araya geldiğinde dünya için büyük sorun oluyor. Doom'da hepsi mevcut.
 6. 6. MODOK

  İnsanlara yardım etmek için üretilen bir yazılımken kendi benliğini oluşturup onları öldürmeye başladı. Gayet tehlikeli bir arkadaş.
 7. 7. Mandarin

  Demir Adam'ın baş düşmanı. On parmağında on marifet. Tabii, tüm parmaklarına taktığı efsanevi güçleri olan yüzükler sayesinde.
 8. 8. Red Skull

  Kaptan Amerika'nın düşmanı. Kendi üzerinde deney yapıp tuhaf bir şekil alan asker ve bilim insanı.
 9. 9. Lady Deathstrike

  Wolverine "adamantium"u vücudunda kaldırabilen tek kişi olduğunu sanıp kendisini özel hissediyordu. Ancak, bu hanım da tıpkı Wolverine gibi o metali taşıyabildi. Tırnakları ve iskeleti "adamantium" metalinden.
 10. 10. Apocalypse

  İnsanoğlunun evrimleşmesi gerektiğini söyleyip güçsüzleri katleden en eski mutantlardan biri. Önüne çıkan diğer mutantları öldürmekte de sorun görmüyor. Kendisi bir Darwinist.
 11. 11. Yeşil Cin

  Bir bilim insanı ve adamıyken kafayı yedi ve kendi üstünde yaptığı deneylerle bambaşka bir insana dönüştü. Örümcek Adam'ın baş düşmanlarından.
 12. 12. Ultron

  Hank Pym, yani Ant Man tarafından üretilen ve insanlığa faydalı olması amaçlanan bir robot. Ancak, Ultron da robot haline bakmayıp insanları yok etmeye çalışan türden.
 13. 13. Sabretooth

  Zamanında Wolverine ile kardeş gibiyken yollarını ayırdılar. Çünkü, Sabertooth içindeki hayvanı bastırmak yerine ortaya çıkardı ve birçok insanı öldürdü.
 14. 14. Magneto

  En sevilen kötülerden. Amacı türünü korumak. Her türlü metali rahatça kontrol edebiliyor.
 15. 15. Galactus

  Aslında tek isteği karnını doyurmak. İçinde yaşam bulunan gezegenlerdeki enerjiyi emip yoluna devam ediyor.
 16. 16. Loki

  Thor'un üvey kardeşi. Başarılı bir büyücü. Genelde Thor ve Odin'in iyi niyetlerinden faydalanıyor. Ailede tek sevdiği kişi kendisini büyüten annesi.
 17. 17. Abomination

  Tıpkı Hulk gibi deneyler sonucu bu hale gelen eski bir asker. Ancak, Hulk'tan daha tehlikeli. Çünkü, içi saf kötülük dolu.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 30.273 gösterim
 • Twitter: 370 gösterim

 • Toplam Viral: 46.257 gösterim
 • Toplam Seed: 18.185 gösterim
 • Toplam Direkt: 29.132 gösterim
 • Viral Puan: 5,15