65.241 gösterim
12,53 viral puan

Üzerinde Çalışılırsa Ortaya Çıkacak 21 Psişik Güç Çeşidi.

En basit ifadesiyle psişik güçler,hepimizin sahip olduğu doğal,yoğun içgüdü ve sezgilerdir.Bunlar günlük hayatta gayet otomatik bir şekilde kendilerini belli ederler ve ancak dikkatli bir incelemde göze çarparlar.Bilinen bazı örnekler şunlardır:
NerminAssim 15.11.2015 saat 23:18
 1. 1. Telekinezi: Cisimlerin düşünce gücü ile hareket ettirilmesi.

  Kapıları kilitleyebilir kilitleri ellemeden açabilir pencereleri açıp kapatabilir camı eritebilir ağır-hafif cisimleri oynatabilirsiniz.("Kaşık Bükme" telekineziye örnek olarak gösterilebilir)
 2. 2. Telepati: Uza Duyum

  Düşünceler arasında doğrudan doğruya bağlantı kurulması, iki bilinç ya da ruh arasında görüntü, fikir, simge biçiminde ortaya çıkan etki alış verişidir.
 3. 3. Sonokinezi: Beyin gücüyle ses dalgaları oluşturma-kontrol etme

  Ses dalgaları oluşturma ve sesi kontroledebilme gücüdür. Etkileriyse camların çatlaması kulak zarlarının tahrişi gibi.
 4. 4. Durugörü:Fiziki bir objenin ya da olayın görsel olarak duyu-dışı algılanması.

  Ulaşılması imkansız obje, ortam veya kişilerin, jeolojik katmanların, gömülü arkeolojik kalıntıların, denizaltı ortamlarının, keşif ekiplerinin, uygarlığın girmediği bölgelerde kazaya uğramış veya kaybolmuş kişilerin araştırılması ve izlenmesi.
 5. 5. Fotokinezi: Beyin gücüyle ışığa hükmetme-ışığı yönlendirme.

  Genelde ışığı -fotonları- bükmeye yönelik işler yapabilirsiniz. Görünmez olabilirsiniz cisimleri görünmez yapabilirsiniz.
 6. 6. Biyokinezi: İnsanın psişik yöntemlerle kendi vücudunu evirmesi DNA'ları üzerinde değişiklik yapması.

  Göz renginizi değiştirebilir yüksek süratle koşabilir reflekslerinizi hızlandırabilir eski hücreleri yenileyebilir kaslarınızı geliştirebilir vücudunuzdaki kalıcı hasarlardan kurtulabilirsiniz.
 7. 7. Duruişiti: Seslerin ve diğer işitsel fenomenlerin duyudışı algılanması.

  Halüsinasyon olaylarındaki, hastanın duyduğu seslerin kökenlerinin araştırılmasında ve bunların başka şuurlu varlıklara ait olup olmadıklarının tespitlerinde, duruişiti olgusunun verilerinden yararlanılıyor.
 8. 8. Psikometri: Objeye temasla görme

  Bir objeye temas sonucunda, bu obje ile ilgili olan kişi veya kişiler, olaylar ve objenin içinde bulunduğu ortamlar hakkında, özellikle geçmişe, ayrıca zamana ve geleceğe ait enformasyon yahut izlenimlerinin tespit edilmesinde kullanılıyor.
 9. 9. Elektrokinezi: Beyin gücüyle elektriğe hükmetme.

  Ellerinizden kıvılcım atabilirsiniz. Prizden elektrik çekebilir etrafa elektrik atabilirsiniz. Elektronik devrelere zarar verip işlemcileri yakabilirsiniz. Ampulleri karartabilirsiniz.(Olaya teorik açıdan bakacak olursak mikro işlemcilere veya elektronik devrelere zarar vermemiz bunu bilinçli olarak yapmamız sonucunda transistörleri sürebileceğimiz elektronik devreleri yönetebileceğimiz manasına da gelir)
 10. 10. Teleportasyon: Işınlanma

  Maddenin bir mekandan ötekine, fizik irtibat olmaksızın, demateryalizasyon-materyalizasyon (demat-mat) yöntemiyle aktarılması.
 11. 11. Terrakinezi(Geokinezi):Beyin gücüyle toprağa hükmetme

  Toprağı-taşı oynatabilir depremler oluşturabilirsiniz.
 12. 12. Hidrokinezi: Beyin gücüyle sıvı haldeki maddelere hükmetme

  Sıvı maddeler; dalgalar oluşturabilir akımlar ve hatta girdaplar oluşturabilirsiniz ve dolaylı olarak bunların etkilerine de neden olursunuz.
 13. 13. Pyrokinezi: Beyin gücüyle ateşe hükmetme

  Küçük-büyük ateşleri kontrol edebilirsiniz yakıp söndürebilirsiniz.
 14. 14. Umbrakinezi: Beyin gücüyle ışığı nötrleme-karanlığı yönetmeye denir.

  Gölgenizle oynar ampulleri yakıp söndürürsünüz
 15. 15. Aerokinezi: Beyin gücüyle havaya hükmetme

  Küçük-büyük fırtınalar oluşturabilirsiniz. Rüzgâr fırtına çıkarabilirsiniz durdurabilirsiniz.
 16. 16. Astral Seyahat: Ruhun bedenden ayrılıp uykuda seyahat etmesi

  İnsan bedeninin bir öğesi olduğu düşünülen ‘astral’ bedenin, kontrollü ya da kontrolsüz olarak fizik bedenden ayrışması ve bunu sonucunda edinilen deneyimler.
 17. 17. Magnetokinezi(Magnokinezi): Elektromanyetik ve manyetik alanları yönetme.

  Mıknatıslanan maddeleri bükebilirsiniz. Pusulaları bilinçli-bilinçsiz olarak etkileyebilirsiniz. Mıknatısları yönlendirebilirsiniz. Hoparlörleri bozabilir veya ondan istediğiniz sesleri çıkartabilirsiniz
 18. 18. Gyrokinezi: Yerçekimsel (kütle çekimsel) alanların kontrolüdür.

  Yerçekimini etkilersiniz.(nötrleme-tersine çevirme-güçlendirme)Bu yöntemlerle tavanda yürüyebilir havalanabilirsiniz ve ikiz kulelerin tepesinden atlayıp yere yumuşak bir iniş yapabilirsiniz.
 19. 19. Termokinezi: Bir cismi-maddeyi ısıtabilirsiniz.

  Maddelerde hal değişimlerine yol açabilirsiniz. Havayı ısıtıp konveksiyonel hava akımlarına neden olabilirsiniz kalorifer gibi.
 20. 20. Cryokinezi: Bir cismi-maddeyi soğutabilirsiniz.

  Maddelerde hal değişimine yol açabilirsiniz. Havadaki su buharını yoğunlaştırabilirsiniz suyu da dondurabilirsiniz. Su şart değil yeterince güçlü olursanız oksijeni bile sıvılaştırabilirsiniz.
 21. 21. Lunarkinezi: Negatif enerjiye yöneliktir. İnsanların kızgınlıklarını-nefretlerini kendinize yükler ve bunu saldırıda kullanabilirsiniz.

  Başkalarından enerji çalabilirsiniz.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 10.497 gösterim
 • Twitter: 211 gösterim

 • Toplam Viral: 23.881 gösterim
 • Toplam Seed: 5.205 gösterim
 • Toplam Direkt: 36.155 gösterim
 • Viral Puan: 12,53