26.072 gösterim
1,86 viral puan

Çizgi Film Karekterleri Türk Olup Türkiye'de Yaşasaydı Olabilecek Olaylar

Loemer 08.09.2015 saat 13:42
 1. 1. Tsubasa

  Büyük ihtimalle ailesi Tsubasa'yı seçmeleri kazanmasına rağmen takıma göndermezdi.Derslerine bak oku adam ol.Biz sana top oyna diye mi para döktük ? gibi sözlere mağruz kalabilirdi.
 2. 2. Scooby Doo

  Bir minibüsün içinde kızlı oğlanlı oturuyorlar aa ayıp ya ne evliler ne nişanlı yanlarında bir köpek ne yedikleri belirsiz vb sözlerle mahalleli tarafından kınanabilir mahallemizin namusu var deyip Fred ve Shaggy'i dövebilirlerdi.Arraçları Gizem Makinesi'ni hurdalığa çıkartabilirlerdi.Ayrıca etrafta ne hortlak ne hayalet olacağından(Casper'ı es geçelim)hepsi formunu kaybedip grubu dağıtacaklardı.
 3. 3. Casper

  Malum Türkiye'deyiz arkadaş bulmak için gittiği yerde kötü adamların eline düşüp hırsızlık gibi suçlara yönetilebilirdi.Ayrıca okunan Nas Felak sureleri yüzünden acılar çekebilirdi.
 4. 4. Ninja Kaplumbağar

  Bir petshop'ta bütün hayatlarını geçirip(satın alan pek olmayacağından)mutasyona hiç uğramayabilirlerdi.Türkiye'de pizzayı zor bulacaklarından açlıktan ölebilirlerdi.Belediye tarafından zehirletebilirlerdi.
 5. 5. Super Man

  Abi molekülün olayım abi uçur bizi Avrupa'ya ne vize ne pasaport lütfen abi vb. cümleler sarf edilirdi kendisine.Sevdiği kızı parası olmadığı için vermediklerinde insan kaçakçılığı veya bir kargo şirketinde Part-Time çalışabilirdi.Evladım bu hal ne böyle tarikata mı katılıyorsun ? Yoksa gizli örgütten misin ? diye kınanabilirdi.
 6. 6. Spider Man

  Kostümü annesine diktireceği için olum bu ne böyle ne bu böcüklü möcüklü şeyler istiyorsun anne üniforması buymuş bulduğum işin bi dikiver be diyebilirdi.Polisler durdurur nesin lan sen böyle alın bunu veya vatandaş tarafından hırsız bu gapsçı kimliği belli olmasın diye böyle giyiniyor deyip hapishaneyi boylayabilirdi.En kötü bir memur olup işine bakardı.(İtfaiyeci ve polis tam olur)
 7. 7. Taş Devri

  Wilma'ya kızım inşaat işçisiyle evlenilir mi ne para var ne pul olmaz vermiyoruz seni diyebilirlerdi.Fred fıtık olup ameliyata parası yetmediği için bir ömrünü fıtık olarak geçirebilirdi.
 8. 8. Richie Rich

  Zengin olabilirsin ama adam olamazsın ! gibi klişe sözlere mağruz kalabilirdi.Bak işte zengin artistlik yapıyor bize diyen teyzeler kızlarını ona vermeye çalışırdı.
 9. 9. Cedric

  Büyü lan artık kaç yaşındasın karı kız peşinde dolanacağına oku adam ol vb sözlere mağruz kalıp Türkiye'de özel hayat olmadığından günlüğü okunup şiddet görebilirdi.Asla 8 yaşında kalmak istemezdi.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 14 gösterim
 • Twitter: 33 gösterim

 • Toplam Viral: 207 gösterim
 • Toplam Seed: 14.008 gösterim
 • Toplam Direkt: 11.857 gösterim
 • Viral Puan: 1,86