8.756 gösterim
2,64 viral puan

Ve Burak Yılmaz Gidişinin Nedenini Açıkladı

Çin'in Beijing Guoan takımına transfer olan Burak Yılmaz, Atatürk Havvalimanı'nda basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
UtkuKule 15.02.2016 saat 16:51
 1. “HEM MUTLU HEM DE ÜZÜNTÜLÜYÜM
  ”“Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. benim için farklı bir duygu. Hem üzüntülüyüm hem mutluyum. Kulübümden ayrılıdığım için üzüntüyüm. Kendimi çok ait çok hissettiğim bir yer Galatasaray Yeni bir başlangıç olacak. Yeni bir hikayenin yaşanacağı bir yer olacak benim için.”
 2. İKİ TARAF DA İSTEDİ”
  Bu transfer iki taraftın da istemesiyle olacak bir şeydir. İki tarafın da kabul etmesiyle olacak bir şeydir. Kulübün bulunduğu durumu da düşünerek gitmekten yana bir tercihten kullandım. Bana gelen teklifi, kulübün bulunduğu duurmdan dolayı ilk defa gitmekten yana kullandım. Burada kimseyi giderayak zor durumda bırakmak istemiyorum. Bu şekilde gerçekleşti diyebiliriz.”
  Çin futbolu hakkında çok bilgisi olmadığını söyleyen Yılmaz, “Olayla alakalı çok bilgim yok. Giden oyunculaır basında takip ediyorum. Bize de nasip oldu. Gidince öğreneceğim ben de…” diye konuştu.
 3. BAŞKANIMIZLA GÖRÜŞMEDİM”
  “Ben başkanımızla hiç görüşmedim. Fırsat olmadı. Mustafa hocamızla görüştüm. Benimle çok uzun bir konuşma yaptı tekllif geldiğinde. Bana çok özel bir konuşma yaptı. Öyle bir hocam oldğu için kendisine minnettarım. Kısa bir çalışma fırsatı buldum ama güzel bir insanı, bir babayı kazandım.”
  “Bir takımın ayağa kalkması sportif başarıdan geçer. Ben Galatasaray’ın önündeki hedeflerin bitmediğini düşünüyorum. Avrupa Kupası ve Türkiye Kupası var. Bunlardan biri elde edilirse takım ayağa kalkar diye düşünüyorum.”
  Galatasaray’ın gol sorunu ile ilgili konuşan Burak, “Umut var. Atacak Allah’ın izniyle. Podolski var, Emre var.. Ben oynadğım dönemde de sıkıntılı anlar yaşayabiliyorduk. Arkadaşlarımın gereğini yapacağını düşünüyorum. Transfer dönemi bittikten sonra transfer olduysam bir program yapılmıştır elbet. Mustafa hocamız kendi içimizden bir şeyler yaratacağız diyor
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 4 gösterim

 • Toplam Viral: 23 gösterim
 • Toplam Seed: 3.313 gösterim
 • Toplam Direkt: 5.420 gösterim
 • Viral Puan: 2,64