243 gösterim
2,43 viral puan

Çirkin Tipe Sahip İnsanların Başına Gelen 5 Durum

Biliyorsunuz.Çirkin veya güzel veya yakışıklı olmamızı biz seçemiyoruz.Yaratılıştır.Kimisi çirkin kimisi güzel doğar ve herkesin kendine göre kusurları vardır.Tabi bazı insanların egosu o çirkin surata rağmen çok fazladır.Benim gibi yakışıklı insanlar hariç.İŞTE ÇİRKİN VE EGOSU YÜZÜNE GÖRE FAZLA İNSANLARIN 5 BAHANESİ ve ya DURUMU
Anakonda 19.03.2017 saat 15:46
 1. ·1.Bende Makyaj Yapsam Bende Güzel Olurum

  Tamam çirkinlere bir şey söylemiyorum.Çirkin olupta uslu karakteri düzgün adam gibi adam olabilir.Yada hanım hanımcık tatlı bir bayan olabilir.Onlara bir lafım yok.Ama bazılarının egosu maalesef çok yüksek.
  Makyajlı da olsa güzel bir bayan görseler çoğu bu cümleyi söylerler ve bunu uyguladıklarında üstteki gibi bir görüntü ortaya çıkar.
 2. ·2.Estetiklidir estetikli

 3. ·3.Onları Kıskanan Birisi Olmaz Bu Onlar İçin Büyük Şans

  Birazda durumlardan bilgi verelim:
  Bu aslında biraz iyi bir durum.Çirkin mi çirkin oldukları için asla kıskanılmazlar ve bu onlara + olarak döner.Off acaba bende mi çirkinleşsem kıskananım çok.Yakışıklı olmakta bir yere kadar tabi.
 4. ·4.Çirkin İnsan Yoktur Bakımsız İnsan Vardır

  Evet.Bu da onlara benzer bir bahanedir.Madem çirkin insan yok bakımsız insan var o zaman artık size bakımsız insan diyeceğiz.Madem öyle gidinde biraz bakım yapın.Benim gibi yakışıklı olmak o kadar kolay mı sandınız?
 5. ·5.SON:Para Var İmkan Var

  Tamam para var imkan var haklısınız.Herkes zengin doğmuyor.Herkesin özel kuaförleri yok.Herkes benim kadar yakışıklı değil.ANCAK.Şu bıyıklarınızı almak için bir ağda paranızda mı yok.Bıyık erkeğe yakışır kadına değil.Bir de kezbanlar var.Kaşlarının ortasından orman çıkmış.Bari bir cımbız alında onları alın.Bu kadar mı düştünüz?
 6. ·İşte böyle...

  Evet bu konuda çirkin insanların bahanelerine ve durumlarına değindik.Bakınız ilk önce şunu belirteyim.Bunları hiç bir insana hakaret olsun diye yazmıyorum.Sadece biraz eğlence ve biraz bilgi amaçlıdır *

  Not:Bakımsız İnsan Yoktur Çirkin İnsan Vardır !

  İyi çirkinleşmeler
 • Şu an haberi okuyan: 2 kişi var
 • Twitter: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 4 gösterim
 • Toplam Seed: 100 gösterim
 • Toplam Direkt: 139 gösterim
 • Viral Puan: 2,43
şu an popüler
 • Reklamı Atla