76 gösterim
7,60 viral puan

Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Kötü İşkenceleri

İlk önce bunun rahatsız edici bir içerik olduğunu açıklamam gerekiyor.Bazı işkence yöntemleri rahatsız edici gelebilir (Tabi ben bunu ne kadar ikaz etsem bile meraktan bakacaksınız değil mi :D). O ZAMAN İŞKENCELERE GEÇELİM
Anakonda 19.03.2017 saat 16:45
 1. ·1.Kayık İşkencesi

  İşkence yapılacak kişi ilk önce üst üste kapatılmış kayıkların içine hapsedilirdi.Sonra kişinin her yeri balla kaplanırdı.Bala üşüşen kemirgenler ve böcekler kişiyi yavaş yavaş yerdi.
 2. ·2.Beyaz İşkence Odası

  İşkence yapılacak kişi bu ışıklar yanan kapalı odanın içine sokulurdu.Tabi kişi uyuyamadığı ve zaman algısını kaybettiği için zaman içerisinde delirmeye başlardı.
 3. ·3.Erimiş Kurşun Dökme (Kurşun Süzgeci)

  İçine doldurulan eritilmiş kurşun ile kişinin en çok can yakan bölgelerine yüzlerce derece sıcaklıktaki kurşunların dökülmesinde kullanılırdı.Kurşun yerine kızgın yağ gibi can yakıcı şeylerde kullanılırdı.
 4. ·4.Haşlama,Kızartma

  Yüzyıllar boyunca bir çok insan maalesef bu işkence yöntemine maruz kalarak öldü.
 5. ·5.Pirinç Boğa

  İşkence edilecek kişi bu boğanın içine koyuluyor.Sonra boğanın altı yakılıyor ve tabi ki sonuç olarak boğanın içine koyulan kişi yavaş yavaş pişerek ölüyor.
 6. ·6.İşkence Sandalyesi

  Bu sandalyenin her yerinde toplam 500 ila 1500 arası değişen çiviler bulunur.Hatta kişinin daha fazla acı çekmesi için işkence aletinin ateş koyulabilecek yerleri de bulunurdu.İşkence uygulanacak kişi sandalyeye sıkıca bağlanır ve vücuduna saplanan çivilerden dolayı hareket edemezdi.
 7. ·7.Kazığa Oturtma

  İşkence uygulanacak kişi ilk önce tamamen soyulup çıplak bırakılırdı.Sonra elleri ve bacakları sıkıca bağlanır yüzü yere koyun şekilde yatırılırdı.Sivrileştirilmiş kazık kuyruk sokumundaki deriden içeriye sokulur, yukarıya ittirilir ve genelde boyun hizasından çıkardı.
  Bu da kötü ve acı verici işkence yöntemlerinden bir tanesidir.
 8. ·İşte konunun sonuna geldik...

  İşte 7 işkence yöntemini sıraladık.Normalde aslında bu işkence yöntemlerinden daha fazla var ancak hepsini koymak istemedim.İğneden korkanlara selamlar *

  İyi işkenceler...
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 4 gösterim
 • Toplam Seed: 10 gösterim
 • Toplam Direkt: 62 gösterim
 • Viral Puan: 7,60