313.677 gösterim
2,53 viral puan

Bursa'da Festival Coşkusu Devam Ediyor

Bursa Büyükşehir Belediyesi adına Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı (BKSTV) tarafından bu yıl 56.’sı düzenlenen ve Türkiye’nin en uzun soluklu kültürel etkinliği olma özelliğini taşıyan ‘Uluslararası Bursa Festivali’, etkinlik programıyla göz doldurmaya devam ediyor.
SelimCan 20.07.2017 saat 09:49
 1. Bursa’da Kadebostany Rüzgarı

  19 Temmuz akşamı İsviçreli grup Kadebostany’nin muhteşem sahne performansıyla etkinlik programı devam etti. Coşkulu konser, Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda renkli görüntüler yaşattı. Bursa’da olmaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Kadebostany, sahne enerjileri ve keyifli tavırlarıyla muhteşem bir konsere imza attı. Sempatik tavırlarıyla ilgi odağı olan sanatçılar, coşkulu konserde, izleyicilerin arasında dolaşarak şarkılarını söyledi ve böylece konserin enerjisini de ikiye katladı.
 2. Madcon Bursa Konseri

  2008 yılında çıkardığı Beggin’ single’ı ile dünya çapında bir üne kavuşan Norveçli hip hop grubu Madcon da etkinlik programına dahil edilen gruplar arasında. World Music Awards ve Norveç Grammy ödülleri başta olmak üzere pek çok ödülün sahibi olan grup, Türkiye’de de büyük beğeni kazandı. Madcon, 56. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında konser vermek üzere sahne alacak.
 3. ‘56. Uluslararası Bursa Festivali’ Programı Devamı

  20 Temmuz – Madcon

  22 Temmuz - Samsun Devlet Opera ve Balesi "Arda Boyları"

  24 Temmuz - THM GAZİNOSU (Mustafa Keser, Bedia Akartürk, Belkıs Akkale, İzzet Altınmeşe)

  26 Temmuz - Şebnem Ferah

  7 – 12 Temmuz – 31. Uluslararası Bursa Altın Karagöz Halk Dansları Yarışması Reyhan Karaca Jale

  15 Mayıs 2017' den itibaren Korupark AVM – BKSTV Standında bilet satış hizmeti verilmektedir. Ayrıca etkinlik Günleri Merinos AKKM ve Kültürpak Açık Hava Tiyatrosu gişesinde bilet satışları olacaktır.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 123.165 gösterim
 • Twitter: 3 gösterim

 • Toplam Viral: 96.336 gösterim
 • Toplam Seed: 124.202 gösterim
 • Toplam Direkt: 93.139 gösterim
 • Viral Puan: 2,53