1.629 gösterim
74,05 viral puan

Dondurma Kenti Web Platformu Açıldı

Dondurma Kenti Web Platformu Açıldı tüm dondurma dükkanları burada.
gbaweb 20.07.2017 saat 08:05
 1. 1.

  Dondurma Kenti’ne Neden Kayıt Olmalı?

  Değerli Dondurma Üreticileri,

  Dondurma Kenti Platformu sadece dondurma sektöründe faaliyet gösteren ve bu sektörde hizmet veren kişilerden/kurumlardan oluşmaktadır. Bu sebepledir ki sektörde olan tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. ‘’Dondurma Kenti’’ projesinin temel amacı, dondurma dükkanlarının kendilerine ait web sayfalarının oluşturulması ve bu sayede bölgede bulunabilirliğin sağlanmasıdır. Dondurmacıların yanında sektöre yapan tüm tedarikçilerin de bu platformda yer alması hedeflenmektedir. Böylelikle sektörde yapan kurumların müşteriler tarafından fark edilmesini sağlanacaktır. Bu temel amacı destekleyici olarak aşağıdaki diğer amaçlarımız da sizleri aramızda görmek için etkili olacaktır. Bu platformda neden yer almanız gerektiği konusuna kısaca değinecek olursak:

  İnternet üzerinde yapılacak aramalarla bölgenizdeki potansiyel müşterileri keşfedebilirsiniz. Böylelikle çok cüzi bir ücret karşılığında kazançlarınız artacaktır.
  Diğer taraftan hizmet verdiğiniz bölgede misafir olarak bulunan insanların en yakındaki dondurmacıları araştırmaları sırasında size ulaşabilecekler. Böylelikle bölge dışından gelen olası müşterileri de kaçırmamış olacaksınız. Sonuçta cironuzda artış olacaktır.
  Sayfa üzerinde sektörünüzdeki rakipleriniz ve tedarikçileriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle ürün tedarik etme noktasında tüm üreticilere rahatlıkla ulaşabileceğinizden dolayı alternatifleriniz artacaktır.
  Tedarikçiler hem kolay ulaşacaksınız hem de üyeler arasında daha uygun ücretle ürün satın alabileceksiniz.
  Kendinize ait bir web sayfanız olacaktır.
  Google ve diğer arama motorlarında bulunabilmeniz sağlanacaktır.
  İnternet üzerinde adresiniz ve telefon bilgileriniz olacağından dolayı, bölgenizde daha fazla müşteri tarafından keşfedileceksiniz.
  Her şehirde en iyi dondurmacıları seçmek suretiyle sizlere özel kampanyalar sunulacaktır.
  Şehrin en iyi dondurmacıları seçilecek ve bunlar sayfada ilan edilecektir. Faaliyet gösterilen şehirdeki en iyi dondurmacılara ödüller verilecektir.
  Her üyemize özel mail adresi verilecektir. Böylelikle, kurumsallık noktasında çağın gerekliliklerini yakalamış olacaksınız.
  Sektörde rakiplerinin yaptığı yeniliklerden haberdar olacaksınız. Bu sebeple kaliteyi artırmak için imkanlara ulaşabileceksiniz.
  Sonuç olarak, cüzi bir ücret karşılığında yeni insanlar tarafından keşfedilmeniz mümkün hale gelecektir. Böylelikle satışlarınızda artış olacaktır. Satışlarınızda meydana gelen bu artış karlılığınızı artırmanıza önemli bir katkı sunacaktır.

  Tüm bu bahsedilen hizmetlerin bedeli yıllık 88 Türk Lirası’dır. Bu ücrete web sayfanız olsun istemez misiniz?

  http://www.dondurmakenti.com
  Dondurma Kenti'nde Yerinizi Alın
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 35 gösterim

 • Toplam Viral: 47 gösterim
 • Toplam Seed: 22 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.560 gösterim
 • Viral Puan: 74,05