2.097 gösterim
36,79 viral puan

İş ve Eleman Bulmayı İnanılamaz Kolaylaştıran App: İş Bugün

isbugun 29.08.2017 saat 09:00
 1. 1.

  İş Bugün, kısa süre önce piyasaya çıkan, tamamen ücretsiz bir ve eleman bulma uygulaması, başvurusu ve eleman bulma süreçlerini kolaylaştırma ve hızlandırmaya yeni bir soluk getirdi. Uygulamayı kullanarak sadece 24 saatte veya çalışan bulabiliyorsunuz.
 2. 2.

  İlk iş teklifini de uygulama kendisi veriyor - referans kodunla kayıt ettiğin her arkadaşın için 1TL kazanıyorsun. Eğer 2018'e kadar en çok kayıt yapanlar arasına girersen 1.'ye 5000TL, 2.'ye 4000TL, 3.'ye 3000TL şeklinde giden bonusları almaya da hak kazanıyorsun.
 3. 3.

  Uygulamayı şimdi indirmek için Google Play'de "İş Bugün"ü aratarak bulabilirsin: https://play.google.com/s...ls?id=com.isbugun.android
  iOS uygulaması için ise birkaç gün içinde http://www.isbugun.com adresine girmeyi unutma!
 4. 4.

  Türkiye’de iş ve eleman bulma süreçlerine yeni bir soluk getirmek hedefi ile hayata geçen İş Bugün, iş arayanlara ve iş verenlere kendilerine en yakın seçenekleri, en hızlı ve kolay şekilde sunmaktadır. İş Bugün mobil uygulaması geolocation ve anlık mesajlaşma özellikleri sayesinde iş bulma süreçlerini hızlandırıp, bir gün içerisinde tamamlanmasını hedeflemektedir. Özellikle yeme-içme, mağazacılık ve çalışan bulma ihtiyacının en hızlı şekilde karşılanmasını gerektiren sektörler için çözüm ortağı olmayı hedefleyen İş Bugün, perakende ve teknoloji sektörlerinin önemli oyuncularından yatırım almıştır.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 57 gösterim
 • Toplam Seed: 57 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.983 gösterim
 • Viral Puan: 36,79