3.115 gösterim
23,42 viral puan

Yaz Geliyor Tatil Planın Hazır Mı?

Tatile çıkmadan önce mutalaka okumalısın!
SelfServis 24.06.2018 saat 23:04
 1. Yaz geliyor herkes tatile gitmeye başladı bile sende arkadaşlarının tatil storieslerine böyle bakmak istemiyorsan bu yazıyı oku ve biran önce plan yapmaya başla!
 2. 1.Tatil Rotanızı Belirleyin

 3. Nereye tatile gideceğiz konusu tüm tatilinizi etkileyecek en önemli unsurdur. Tatilinizi kötü bir yerde yapıp koca bir yıl beklediğiniz anı rezil etmek istemiyorsanız tatile çıkmadan önce bu konuyu derinlemesine araştırmanız sizin için faydalı olacaktır. Aşağıdaki link size bu konuda da fazlası ile yardımcı olacaktır.

  http://www.q-breaks.com/tr/
 4. 2. Yıllık İznininizi Planlayın

 5. Seçim ve Ramazan Bayramı’nın az olması gibi sebepler haziran ayını öldürdü. Yine tatil için engeli olmayan tatile çoktan çıktılar ama çalışanlar için durum çokta böyle değil eğer güzel ve uzun bir tatil yapmak isterseniz ve aktif olarak çalışıyorsanız Kurban Bayramı için 9 günlük tatil tam sizi göre. İzninizi ve planlarınızı yapmaya başlayın şimdiden.
 6. 3.Tatil İçin Alacaklarınızın Listesini Yapın

 7. Tatile her çıktığında keşke şunu da alsaydım diyenlerdenseniz mutlaka tatile çıkmadan önce bir liste çıkarın ve bu listedeki herşeyi yola çıkmadan aldığınızdan emin olun zira telefon kulaklığı ve şarj aleti gibi küçük ama önemi büyük olan aletler sizi tatilde ekstra masrafa sokabilir.
 8. 4.Tatilde Sporunuzu İhmal Etmeyin

 9. Tatile çıktım nasıl olsa dönüşte devam ederim diye bir düşünceye kesinlikle girmeyin çünkü spor sizin ara verebileceğiniz bir aktivite değildir. Bu yüzden günde en azından yarım saat yürüyüp, odanızda basit egzersiz hareketleri yaparak tatili bu şekilde değerlendirebilirsiniz.
 10. 5.Tatile Gittiğiniz Şehirdeki Gezilecek Yerleri Araştırın

 11. Ülkemizin her yeri tarih kokuyor tatil planı yaparken gideceğiniz şehirdeki görülesi yerlerin mutlaka to do list’ini çıkarmayı ihmal etmeyin böylece hem tatil hem de kültürel aktiviteye yapmış olursunuz.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 20 gösterim
 • Toplam Seed: 133 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.962 gösterim
 • Viral Puan: 23,42