1.258 gösterim
10,75 viral puan

Gelecekte Pişmanlık Yaşamamak İçin: Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi 2018

Hepimizin hayatlarında belli dönüm noktaları var. O dönüm noktalarına geldiğimizde ne yapacağımıza karar veremeyip en doğru kararı verebilmek adına debelenip duruyoruz. Bunlar bazen öyle ciddi mevzular oluyor ki bütün hayatımızı etkiliyor.
MerakliYazar 20.07.2018 saat 17:09
 1. ·

  Seçtiğimiz meslek bunlardan biri. Yanlış bir karar vermemek için iyi düşünmeli iyi tartmalıyız çünkü bundan sonraki hayatımız boyunca o meslekle yaşamak bütün günlerimizi, haftalarımızı, yıllarımızı o meslekle geçirmek durumundayız.
 2. ·

  İsim olarak bize havalı gelen, reklamlarda, dizilerde gördüğümüz meslekler aslında bize ne kadar yatkın? Yıllarca sıkılmadan yapabilecek miyiz? Hatta daha en başında üniversite okurken bölüm derslerini yapabilecek miyiz?

  Bir çok öğrenci daha meslek hayatlarına adım atmadan üniversitede sıkılıp, yapamayacağını anlayıp okulu yarım bırakıyor. Bu tarz yanlış tercihlerden dolayı hayatından uzun bir zaman kaybeden örnek sayısı oldukça fazla. “Zaman” hayatın en önemli, gittiği zaman asla geri gelmeyecek kavramı.
 3. ·

  Zamanınızı boşa harcamamak ve tercih zamanına kadar olan sürenizi doğru kullanmak için hatta tabir-i caizse geleceğinize yatırım yapmak için eğer tercihiniz sosyal bilimlerden bir meslek seçiminde bulunmaksa, İbn Haldun Üniversitesi’nin Geleceğim Sosyal Bilimler Zirvesi’ne katılın.
 4. ·

  Mesleğinde uzman kişilerle geçireceğiniz vakitler, bölümlerin hocalarına birebir soru sorma imkanlarıyla en doğru kararı verebilmeniz için size yardımcı olacak bir zirve.
 5. ·

  Sadece sohbetlerin ve konferansların size yetmeyeceğini düşünüyorsanız -ki yetmeyecek, sizin için kurulan atölyelerden de faydalanabilirsiniz. Bölümler için özel olarak kurulan atölyelere girip o bölümlerin derslerinde neler işlenecek, ilerde neler yapabileceksiniz bunları deneyimleyebilirsiniz. Mesala bir hukuk atölyesinde dava çözerek bunun yapabilip yapamayacağınızı şimdiden görebilirsiniz.
 6. ·

  En doğru kararı verebilmeniz için tüm uzman tercih rehberleri, akademisyenler, atölyeler, konferanslar İbn Haldun Üniversitesi’nde sizi bekliyor. Üstelik motivasyonunuz için sosyal etkinlikleri de unutmayarak. Konserler, boğaz turları ve stand up gösterileri de sizin için Zirve’de olacak. Başvurular devam ederken bu fırsatı geleceğiniz için mutlaka değerlendirin.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 12 gösterim
 • Toplam Seed: 117 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.129 gösterim
 • Viral Puan: 10,75