1.061 gösterim
10,83 viral puan

İbn Haldun Üniversitesi’nde Ayrıcalıklı Eğitim İmkanı

Eğer bir üniversite öğrencisi olmaya hazırlanıyorsanız özellikle bakmanız gereken kriterler vardır. Sizden beklenenler ve sizin bekledikleriniz…
YeşimYılmaz 01.08.2018 saat 17:25
 1. ·

  Geleceğin başarılı, kendisine ve yaşadığı yere bir şeyler katabilen bir bireyi olabilmek için kendinizi geliştirmeli, sadece tek bir açıdan değil, başka bakış açılarından da bakabilmelisiniz. Sadece kendi yaşadığınız toplumun içinde kalmayıp, dünyayı, olabildiğince başka kültürleri, başka insanları da tanıyabilmeli olabildiğince farklı fikirlere açık olmalısınız.

  Seçeceğiniz üniversiteye karar verirken bunu göz önünde bulundurmanız çok önemli. İbn Haldun Üniversitesi bu açıdan size avantaj sağlıyor. Çünkü yüzde 35’i uluslararası öğrencilerden oluşuyor. Bu da bambaşka bakış açısı ve farklı kültürlerin buluşma noktası demek.
 2. ·

  İbn Haldun Üniversitesi’nde 50’den fazla ülkeden öğrenciyle bir arada okuma fırsatı var. Bu da sizi daha üniversitede öğrenci aşamasındayken farklı toplumların bakış açılarını anlama imkanı sağlıyor. Bunun önemini üniversite bitip meslek hayatınıza başladığınızda daha iyi anlayacaksınız.
 3. ·

  Ayrca bu üniversitenin 150 kişilik kontenjanı olması ile ayrıcalıklı bir eğitim de sizi bekliyor olacak. Sizin düşünmeniz gereken tek şey nasıl bir eğitim almak istiyor olduğunuz. Bir çok imkana kolayca ulaşma fırsatı ve yüzde 100 burs imkanı da varken İbn Haldun Üniversitesi’ni mutlaka seçenekleriniz arasına alın.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 10 gösterim
 • Toplam Seed: 98 gösterim
 • Toplam Direkt: 953 gösterim
 • Viral Puan: 10,83