1.332 gösterim
13,32 viral puan

İstanbul’a Şehir Dışından Gezmeye Gelenlerin Karşılaşacağı 4 Problem

Bi yola çıkalım dediniz, boğazıyla gerdanı süslü bir şehir olan İstanbul'a doğru yola koyuldunuz. Ama her gülün bir dikeni var tabiki, İstanbul'da sizi bekleyen problemler var. Sizin için onları derledik:
MerakliYazar 02.11.2018 saat 15:10
 1. 1. Turistik yerlerdeki restoranların pahalı olması:

  Gezmeye geldiniz, karnınız acıktı, şöyle yakın bir yerde bir yemek yiyelim dediniz ama turistik bir bölgedesiniz. Restoranlar çok pahalı olabilir. Tadını da garanti etmeyen birçok pahalı restoranlardan birine oturmanız biraz canınızı sıkabilir.
 2. 2. Arabası ile gelen gezginler için:

  Araba kalabalığı İstanbul için çok büyük bir problem. Bu problemi çözmek için otoparklar var ama onlar da tamamen dolu oluyor özellikle haftasonları. Tek şans İspark… Erken gelen park eder.
 3. 3. Dilenci ve yankesici sayısı:

  Özellikle geceleri eğlenmeye çıkıldığında dikkat edilmesi gereken en önemli maddelerden biri de yankesiciler. Dilenciler de fazla göç alan bir şehir alan İstanbul’da sorun oluşturmaya başlamış durumda.
 4. 4. Müzelerin kapalı olması:

  Eğer müze gezme tarihi yerleri gezme planlamanız bulunuyorsa günleri iyi seçmenizde fayda var. Çünkü müzelerin ve tarihi mekanların kapalı olması planlarınızı alt üst edebilir.Tabi karşılaşılan bu problemlerden bazılarını çözmek o kadar da zor değil. Restoranlar için indirim ve isparkı ücretsiz yapan sağlayan paraf gibi bir kartınız varsa bu tür sıkıntıları dert etmezsiniz.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim

 • Toplam Viral: 8 gösterim
 • Toplam Seed: 100 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.224 gösterim
 • Viral Puan: 13,32