2.004 gösterim
6,34 viral puan

Girişimcilerin Mutlaka Okuması Gereken 5 Kitap

Kitap okumak sizi her alanda geliştireceği gibi, sizi hayatınız boyunca yönlendirecek etkiye de sahiptir. Kitap okumak düşünsel becerinizi geliştirirken diğer yandan da ikna kabiliyetinizi güçlendirir.
SelfServis 04.11.2018 saat 17:07
 1. Kitap önerilerine geçmeden önce, QNET’in kurucusu Joseph Bismark’ın şu sözü sizi gerçek liderlik konusunda fazlası ile yönlendirecektir. “Bir lider asla pozisyona veya güce bağlı değildir. Bunun yerine, başkalarının hedeflerine ulaşmasına yardımcı olma konusundaki gerçek endişesi nedeniyle yol alır.”

  1.Mutluluk Dağıtmak

  Girişimciler için başucu niteliğindeki bu eseri mutlaka kütüphanenize dahil etmelisiniz. Kitapta bir şirketin nasıl yönetileceğinden, hayatımızdaki tutku ve hedefleri nasıl keşfedeceğimize kadar pek çok yönlendirme var. Mutluluk Dağıtmak kitabı ile kişisel gelişim serüvenine hazır olun. Kitapta yazar size öğütler veren bir bilgeden ziyade sizinle konuşan ve dertleşen bir arkadaşınız gibi samimi ve bir o kadar da açık bir üslup ile kaleme almış eserini.

  2.Başarılı Olmak Bir Tercihtir

  Hayatı boyunca konusunda başarıyı çok büyük efor sarfetmeden, emek vermeden yakalayabileceğini düşünen insanlar vardır. Başarılı Olmak Bir Tercihtir kitabında ise gerçek başarıya ulaşabilmenin çeşitli zorluklardan ve başarısızlıklardan geçtiğini anlatıyor. Başarı sizin için öyle bir şey olmalı ki bir ihtimal olmanın veya bir şans olmanın ötesine geçmeli. Bu kitapta gerçek başarıyı tadacaksınız.

  3.Mor İnek: Farklılaşarak İşinizi Dönüştürün

  Mor İnek girişimcilikle, pazarlamayla ve reklamcılıkla ilgisi olan herkesin okuması gereken bir kitap Seth Godin’in kaleme aldığı bu kitap küçük ve orta ölçekli girişimcilerin yol haritası olacak nitelikte. Girişimciler Godin’in tarif ettiği mor yolu izleyerek kendilerini aşacak ve büyük başarılara nasıl imza atacaklarına dair ipuçları elde edecekler. Godin, girişimcilerin bu yollardan nasıl geçeceğini eğlenceli bir üslupla dile getiriyor.

  Devamı için >

  https://isimizgirisim.com...-okumasi-gereken-5-kitap/

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim
 • Twitter: 6 gösterim

 • Toplam Viral: 21 gösterim
 • Toplam Seed: 316 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.667 gösterim
 • Viral Puan: 6,34