119.512 gösterim
1,48 viral puan

CHP'nin Seçimleri Kaybedeceğini Anladığında Gerçekleştirdiği 5 Rutin

Yıllarca her seçim öncesi CHP'nin son güne kadar yaptığı rutinleri var. Öyle ki, bunları birer ayin gibi tekrarlıyorlar. CHP baştan seçimi kaybettiğini anladığında neler yapar? Birkaç maddede size açıklayayım. Görün bak aynı şeyleri yaşayacağız.
VeliEray 30.12.2018 saat 17:30
 1. 1. Anketlerde çok yakınız, az kaldı geçeceğiz. Ucundayız. Geliyoruz. Aha da geçtik ve nihayet kazandık temalı konuşmalar.

  Özellikle seçimin son gününde. Bir de üstüne hain Can Dündar'dan destekli tivit paylaşımı. Demeyin keyiflerine.
 2. 2. Seçimle alakasız konuları gündeme getirip seçimi ikinci plana atma çabalarına girişecekler.

  Ki buna başladılar bile. Meclis başkanından başlarlar, Biraz Sayın Cumhurbaşkanı'na söylenirler. Oradan Devlet Bahçeli Bey'e saldırırlar. Kişi kişi gezerler böyle.
 3. 3. Sahte hesaplarlar, botlarla sosyal medyanın her köşesinde iftiralara başlarlar.

  Bu sefer aday olduğu için hedefin orta noktasında Binali Yıldırım olacak tabii. Sonra küçüklü büyüklü il ve ilçelere, AK Parti adaylarına ait fi tarihinden görüntüler vs bulurlar.
 4. 4. Yıllar önce hakaret ettikleri yok saydıkları AK Partili siyasetçinin eylemini çok doğru diye göstermeye çalışırlar.

  Her şey bir yana Gürtuna ve Binali Yıldırım’ın yıllar sonra geldikleri nokta ortada. Birinin vatandaşta hiç karşılığı olmayan bir parti kurması ve kapatması söz konusu oldu. Diğerinin ise anlatmakla bitmeyen başarıları.
 5. 5. CHP'nin standart seçim öncesi aktiviteleri bu şekilde.

  Genel ve yerel seçimlerde isimler değişebilir. Ancak, aktiviteler her seçimde aynı. Değişemezler de. Çünkü zaten bu halleriyle sürekli kaybediyorlar. Değişim riskini de alamazlar bu yüzden.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 1 gösterim
 • Twitter: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 20 gösterim
 • Toplam Seed: 80.683 gösterim
 • Toplam Direkt: 38.809 gösterim
 • Viral Puan: 1,48