1.887 gösterim
15,86 viral puan

TRT'nin Yeni Dizisi Vuslat'ın Oyuncu Kadrosu

Konusu ve oyuncu kadrosu ile çok konuşulan TRT'nin yeni dizisi Vuslat bugün başlıyor!
MerakliYazar 07.01.2019 saat 15:24
 1. Bu akşam TRT 1'de başlayacak olan dizi Vuslat konusu ve oyuncu kadrosu ile fazlası ile dikkat çekti.

  Dizinin Konusu Nedir?  Feride bir gece Aziz’in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayete şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat’ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.

  Bu karışık süreçte Aziz, Feride’ye âşık olacak; Feride de Aziz’e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz’e yaklaşmasına engel olacaktır. İki aşığın önce kendilerini aşmak gibi bir engeli vardır. Aşklarını kabullendikten sonra da bu aşkın imkansızlığı ile yüzyüze kalacaklardır.

  Diznin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var ?

  Başrollerini, Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı dizisi Vuslat, kadrosunda yer alan Ümit Kantarcılar, Pelin Uluksar, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Şeyla
  Halis, Gözde Kaya gibi isimler var.
 2. Vuslat Dizisi Karakterleri

  Aziz karakteri: Kadir Doğulu

  Korkmazer imparatorluğunun oğlu olan Aziz çok zeki ve güvenilir bir adamdır. Oldukça başarılı işekilde şirketi yöneten Aziz içinde fırtınalar kopsa da duygularını hiç belli etmez. Kendini ve hayatı sorgulayan bir adamdır Aziz.
 3. Feride: Devrim Özkan

  Feride zeki, hayalperest ve ailesine düşkün bir kızdır. Aziz’e aşık olan ona delice sevdalanmış güzeller güzeli bir kızdır.
 4. Kerem: Ümit Kantarcılar

  Anne ve babasını küçük yaşta kaybeden Kerem hiç bilmediği Korkmazer ailesine evlatlık olarak verilir. Gerçek ailesine Korkmazerler sanan Kerem gerçekleri çok acı şekişde öğrenecek ve intikamını almak için harekete geçecek. Çocukluğunda geçirdiği kaza yüzünden büyük bir travma yaşayan Kerem hep tedirgin; oldukça zeki ve yetenekli bir karaktere hayat verecek.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim

 • Toplam Viral: 40 gösterim
 • Toplam Seed: 119 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.728 gösterim
 • Viral Puan: 15,86