2.711 gösterim
11,07 viral puan

Online Alışverişi Tercih Etmemiz İçin 6 Neden

MerakliYazar 25.02.2019 saat 13:52
 1. 1. Kolaylık

  Şüphesiz online alışverişin en büyük avantajı; kolaylığı. Dilediğimiz saatte beğendiğimiz markaların web sitelerinden kasa kuyruğu beklemeden bir kaç dakika içinde rahatça alışverişimizi yapabiliyoruz. Daha ne olsun!
 2. 2. Daha Çok Çeşit

  Online seçenekler oldukça geniş. Aradığımız hemen hemen her marka veya ürünü internet üzerinden rahatça bulabiliyoruz. Ülkenin ve hatta dünyanın öbür ucundaki perakendecilerden birkaç tık ile kolayca alışveriş yapabiliyoruz.
 3. 3. Daha İyi Fiyatlar

  Online alışveriş sayesinde farklı web sitelerinden fiyatları karşılaştırarak en uygun seçeceği bulabiliyoruz. Ayrıca bir çok online mağaza sıklıkla indirim ve kampanyalar sunuyor. Bu sayede online yoldan çok daha iyi fiyatlara istediğimiz hizmet veya ürünü satın alabiliyoruz.
 4. 4. Kolayca Hediye Göndermek

  Doğum günleri, yıldönümleri, düğünler, özel günler… Nerede olursak olalım online alışveriş yoluyla sevdiklerimize kolayca hediyeler gönderebiliyoruz. Örneğin; işe yeni başlayan en yakın arkadaşımıza çiçek veya tatlı yollamak için tercih edebiliyoruz. Bu arada, son zamanların en popüler hediye adreslerin tatlimeyve.com Paraf karta indirimler sunuyor.
 5. 5. Kalabalıktan Uzak Olmak

  Online alışveriş sayesinde kasa kuyruğu ile park yeri savaşlarına girmemize veya bir ürün için diğer müşterilerle kapışmamıza, ürün hakkında bilgi almak için çalışanların peşinde koşmamıza gerek yok. Özellikle şehrin kalabalığından yorulmuş olanlarımız için oldukça büyük bir avantaj.
 6. 6. Daha Kontrollü

  Çoğu zaman mağaza gezerken çok fazla zaman harcıyor ve kendimizi aslında ihtiyacımız olmayan ürünleri satın alırken buluyoruz. Fakat online alışveriş ile hem zamandan tasarruf ediyoruz hem de tam olarak istediğimiz ve ihtiyacımız olan ürünleri elde ediyoruz.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 2 gösterim
 • Twitter: 7 gösterim

 • Toplam Viral: 22 gösterim
 • Toplam Seed: 245 gösterim
 • Toplam Direkt: 2.444 gösterim
 • Viral Puan: 11,07