4.511 gösterim
3,04 viral puan

Gençlik Bitmeden Yapabileceklerimiz

Ah genç olaydım yapardım dediğimiz şeyler için geç olmadan yapmamız gereken şeylere gelin birlikte bakalım...
MerakliYazar 09.04.2019 saat 16:39
 1. 1. Yurt Dışına Çıkmak

  Gençlikte yapabileceğimiz en iyi şeylerden biri farklı ülkeler görerek yeni kültürler ve insanlarla tanışmak. Bolca gezmek, farklı yemekler tatmak ve günlerce hiç yorulmadan görmek istediğimiz bütün şehirleri görmek. Belli bir yaştan sonra yoğun geziler ve uzak yolculuklar bizim için çok da keyifli olmayabilir. Yurt dışı gezilerimizde bolca internete ve dakikalara ihtiyaç duyacağımız için gençlerin kulanabileceği GNÇ gibi kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
 2. 2. Birikim Yapmak

  ‘Aman daha çok gencim birikim yapmak için zamanım var’ diye düşünebiliriz. Ama genç yaşta bir şeylere sahip olmak bizim için bir motive kaynağı olabilir. İleride daha rahat bir hayat yaşamamızı sağlayabiliriz. Ayrıca geçlik yıllarındaki çalışkanlığımız ilerleyen yaşlarımızda olmaz.
 3. 3. Ekstrem Sporları Yapmak

  Gençlik yıllarında yapılacakların başında gelen ekstrem sporları bize son derece adrenalin dolu dakikalar yaşatabilir. İlerleyen yaşlarda çoğu kişinin yapamadığı bir spordur. Bu yüzden fırsatımız varken yapmakta yarar var.
 4. 4. Yatırım Konusunda Tecrübe Kazanmak

  Farklı sektörlerde şansımızı denemek, erken yaşta ticarete atılmak bizim için akıllıca bir davranış olabilir. Yatırımın nasıl yapılacağını öğrenmek için gençliğimizin verdiği parlak zekayı kullanabiliriz. Küçük miktarlardan başlayarak, küçük yaşta bir servetin sahibi olabiliriz
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Twitter: 11 gösterim

 • Toplam Viral: 26 gösterim
 • Toplam Seed: 1.482 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.003 gösterim
 • Viral Puan: 3,04