2.665 gösterim
6,76 viral puan

Şaşkın Damat Yanlışlıkla Kayınpederi ile Evlendi

Düğünlerde ve nikah törenlerinde yaşanan ilginç olaylara bir yenisi eklendi. Ancak bu sefer şaşkın damadın yanlışlıkla kayınpederi ile evlenmesi sosyal medyada dalga konusu oldu. Kayınpederiyle evlendirildiğini görünce şoka uğrayan damat soluğu mahkemede aldı.
HaberSelf 30.04.2019 saat 16:32
 1. Gün geçmiyor ki düğünlerimizde bir ilginçlik yaşanmasın. Takılarını alıp kaçan gelinden tutun da, gelin ve damadın ailelerinin 'en çok siz dans ettiniz' kavgalarına varana kadar bir çok nasıl yani dediğimiz anlara tanıklık ediyoruz. Ancak bu sefer Denizli'de evlenmek isteyen Zekeriya Karataş ve Gülşah Karataş çifti uzun süre konuşulacak bir olaya imza attılar.
 2. Denizli’de dün kıyılan nikahla evlenen Zekeriya Karataş (33), evlilik cüzdanına eşi Gülşah Karataş’ın isminin yerine kayınpederi Muzaffer Yılmaz’ın (56) adının yazıldığını görünce şok yaşadı. Karataş’ın başvurusu üzerine hata giderildikten sonra yeni evlilik cüzdanı verileceği belirtildi.
 3. Hemen nikah dairesine giden Zekeriya Karataş, kayınpederiyle evli gözüktüğünü belirterek yanlışlığın düzeltilmesini istedi. Mesai bittiği için yapılan yanlışlık dün düzeltilemedi. Karataş’ın başvurusu üzerine hata giderildikten sonra yeni bir evlilik cüzdanı verileceği belirtildi.
 4. Kayınpederiyle evlendirildiğini görünce şoke olduğunu söyleyen Zekeriya Karataş şunları söyledi: 'Nikah kıydırmak için Soma Belediyesi’ne başvurduk. İşlemler yapıldı. Nikahımız kıyıldı. Fotoğraflar çekildik, kutlamalar yaptık. Biz şehir dışından geldiğimiz için, nikahın ardından oradaki evimize geçtik. Nikah defterimize baktığımızda kayınpederimin ismi yazıyordu. Gülşah Yılmaz yerine, Muzaffer Yılmaz yazıyordu. Görünce çok şaşırdık. ‘Nasıl olur’ dedik.
 5. 'Telaşlanıp, evlendirme dairesine gittik. Saat 17.00’yi geçtiği için daire kapanmıştı. Merdivenlerde nikah memurunu gördük. Nikah defterimizi gösterdik. O da bu duruma çok şaşırdı. Kendisi nikah defterine yanlış ismin yazıldığını söyledi. Bize bu durumun düzeltilebileceğini anlattı. Ancak evlilik cüzdanına göre ben şu kayınpederimle nikahlı gözüküyorum. İyi ki kütüğe işlenmemiş. Yoksa bu durum boşanma davasına kadar gidecekti'

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 395 gösterim
 • Twitter: 37 gösterim

 • Toplam Viral: 449 gösterim
 • Toplam Seed: 394 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.822 gösterim
 • Viral Puan: 6,76