1.049 gösterim
61,71 viral puan

Kendi Çiftliği Olan Bebek Mama Markası

Bebekler için anne sütü ne kadar önemliyse, anne sütünün yetmediği veya olmadığı durumlarda, mama seçimi de anne sütü kadar büyük önem taşır. "Fiyatı yüksek olduğu için iyidir", "Bu çok biliniyor en iyisi budur","Bu mama senelerdir satılıyor, demekki en kalitelisi" gibi düşüncelerden çıkıp, yapmamız gereken mamaların içeriklerine ve aslında mamalarda kullanılan sütlerin tazeliğine dikkat etmeliyiz
DenizSeroğlu 09.08.2019 saat 10:25
 1. 1.

  Bebekler için anne sütü ne kadar önemliyse, anne sütünün yetmediği veya olmadığı durumlarda, mama seçimi de anne sütü kadar büyük önem taşır. "Fiyatı yüksek olduğu için iyidir", "Bu çok biliniyor en iyisi budur", "Bu mama senelerdir satılıyor, demekki en kalitelisi" gibi düşüncelerden çıkıp, yapmamız gereken mamaların içeriklerine ve aslında mamalarda kullanılan sütlerin tazeliğine dikkat etmeliyiz.

  Bebek mamalarında kullanılan sütlerin taze olması çok önemlidir. Bu da şu demek oluyor ki, mamalarda kullanılan "toplama" sütler, malesef yeterince taze değil. Bir süt bekletildiği zaman içerisinde bir sürü bakteri oluşturur. Bu bakteriler bebeklerin zehirlenmesine kadar yol açabilir. Bu nedenle aslında kullandığımız bebek mamalarında toplama süt kullanılıp kullanılmaması bizim için çok önemlidir.

  Kendi çiftliği olan ve çiftliğindeki hayvanları özenle besleyen tek bebek mama markası Humana'dır. Humana çiftliklerinde sağılan sütler 600 farklı kontrolden geçer ve o şekilde mamaya dönüşür. Bu aşama en başından en sonuna kadar (sağma işlemi ile birlikte) toplamda 48 saat sürer. Bu da demektir ki, Humana mamalarında kullanılan sütler, diğer mamalardan çok daha tazedir.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 3 gösterim
 • Toplam Seed: 17 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.029 gösterim
 • Viral Puan: 61,71