5.749 gösterim
1,15 viral puan

Emre Can Bez Şehit Kütüphaneleri için sosyal yardım projesi başlattı

Sosyal medyada ve özellikle de Instagram'da büyük takipçilere ulaşan Emre Can Bez, Instagram'da şehit çocukları için bir kitap bağışı başlattı.
hakanender 11.08.2019 saat 13:16
  1. Sosyal medyada ve özellikle de Instagram'da büyük takipçilere ulaşan Emre Can Bez, Instagram'da şehit çocukları için bir kitap bağışı başlattı.

    Günümüzde sosyal medyada yaptığı şiir seslendirme, oyunculuk ve mizah amaçlı videoları ile binlerce veya milyonlarca izlenmeye ulaşan, büyük ilgi toplayan, gerek yurtiçi gerek yurt dışında olsun belirli kitlelere sahip ve fenomenlik, köşe yazarlığı yolunda ilerleyen Emre Can Bez, bu sefer de sosyal medyada şehit kütüphaneleri için kitap toplama, kitap bağışı projesi başlattı.

    Yardıma ihtiyacı olan şehit kardeşlerimiz ve onlar için bir nevze de olsa kitap okumaya muhtaç olan ama alacak kadar paraları olmayan öğrenci kardeşlerimize yardım eden Emre Can, "Bu projeden sonra da yardıma muhtaç köy okullarına destekte bulunacağım. Bazıları kitaplarını çöpe atıyor veya kışın ısınmak için sobaya atıyorlar, önemi yok diyorlar ama şöyle bir şey vardır ki, bu dünya da herşeye ihtiyaç duyan insanlarımız olduğunu unutmayalım. Sizler de bağışa destekte bulunmak, okuyup bitirdiğiniz kitapları göndermek istiyorsanız instagram adresime veya mail olarak mesaj gönderebilirsiniz." diye duyuru da bulundu.

Yorumlar

  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 8 gösterim
  • Toplam Seed: 4.982 gösterim
  • Toplam Direkt: 759 gösterim
  • Viral Puan: 1,15