537 gösterim
16,78 viral puan

Vizesiz Ziyaret Edebileceğiniz En Popüler 5 Rota

Hem bütçenizi sarsmayacak hem de vize için sizi belge toparlamakla uğraştırmayacak bir tatil istiyorsanız, en popüler 5 rotaya bir göz atabilirsiniz:
ebrumutluay 13.01.2020 saat 16:55
 1. 5. Buenos Aires

  Buenos Aires, sevimli kafeleri ile kaplı arnavut kaldırımlı sokakları, renkli mimarisi, sıcak halkı ve doğal güzellikleri ile her daim dinamik ve Güney Amerika’nın en ilgi çeken rotalarından.
 2. 4. Karadağ

  Batısında, sahil boyunca sıralanan küçük balıkçı köyleri ile plajları ve muhteşem Adriyatik denizi bulunuyor. Aynı zamanda daha iç kısımlarında ise, dağ yürüyüşünden raftinge kadar birçok aktiviteyi içeren bir tatil için oldukça uygun bir seçenek.
 3. 3. Tokyo

  Günümüzde Tokyo ziyaretçilerine sınırsız alışveriş eğlence kültür ve zengin bir mutfak sunuyor. Ayrıca şehrin Asakusa gibi tarihi ilçelerinde birçok özel müze tarihi tapınaklar ve bahçeler bulabilirsiniz.
 4. 2. Kiev

  Rus etkisi ve Avrupa etkisini bir arada hissedebileceğiniz Kiev, Doğu Avrupa’nın en eski şehirlerinden biridir. Birçok etnik grubu, tarihi mekanı ve doğal güzelliği bir arada bulunduran Kiev’i her yıl ülkemizden oldukça fazla turist ziyeret etmekte.
 5. 1. Üsküp

  Son yıllarda ülkemizden vizesiz en çok turist çeken şehirlerin başında ise Üsküp geliyor. Tarih boyunca birçok farklı imparatorluğun parçası olduktan sonra bile kimliğini korumayı başaran bir şehirdir. Büyük İskender Krallığı, Roma İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu, Osmanlı İmparatorluğu ve Yugoslavya'nın bir parçası olmuştur.
  Üsküp gezi rehberi için: https://kulturveyasam.com...hri-tanidik-bir-yuz-gibi/
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 4 gösterim
 • Toplam Seed: 32 gösterim
 • Toplam Direkt: 501 gösterim
 • Viral Puan: 16,78