122.157 gösterim
1,82 viral puan

Komplo Teorilerine Göre Dünyayı Yönettiği Söylenen 7 Gizemli Aile

Aslında her tanıdığı için çok fazla gizemleri yok. Tabii ki, görünüşte. Kim bilir gizli kapılar arasında nasıl planlarla dünyayı yönetiyorlar.
MineAkil 04.02.2020 saat 12:15
 1. 1. Rockefeller Ailesi

  3 trilyon dolar nakit paralarının olduğu söylenen aile Dünya ile alakalı tüm komplo teorilerinde isimleri geçiyor. Petrol devleri. 2. Dünya Savaşı'nda iki tarafa da yardım ettiler. Dünyayı yönettiği söylenen aileler için en meşhuru.
 2. 2. Rothschild Ailesi

  Rockefeller isminden sonra en çok bu sülalenin adı zikredilir. Köklü bir aile Dünyanın herhangi bir yerinde savaş varsa kesin bunlar başlatmıştır şeklinde bir inanış yaygın.
 3. 3. Morgan Ailesi

  Bankacılık sektörünü kontrol ettiği söylenen aile.Ailenin kurucusu John Pierpont Morgan İç Savaş sırasında silah satıcılığıyla ticarete atıldı. Şu an ABD politikasında söz sahibi ailelerden biri olarak görülüyor.
 4. 4. Baruch Ailesi

  Üstteki üç aileye göre fakir ancak daha etkili bir aile olduğu söylenir. Atom bombasının ortaya çıkışından soğuk Savaş'a kadar her olayda parmakları var.
 5. 5. Windsor Hanedanlığı

  Bildiğiniz İngiltere Kraliyet Ailesi. Aslında gayet naif ve mütevazı insanlar gibi duruyorlar. Ancak, gizli işler çevirdiklerine dair pek çok komplo teorisi de mevcut.
 6. 6. Murdoch Ailesi

  Temelleri Avustralya'da atılmış bir medya devi aile Fox'un sahipleri. Gerçi, birçok varlığı Disney'e sattılar. Belki de artık dünyayı yönetmekten bıkmışlardır.
 7. 7. Oppenheimer Ailesi

  Afrika'nın altınını, elmasını sömüren aile Elmas gibi aslında nadir olmayan bir madenin bir şekilde değerli olmasını sağlayan aile

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 3 kişi var
 • Facebook: 36.337 gösterim
 • Twitter: 379 gösterim

 • Toplam Viral: 4.092 gösterim
 • Toplam Seed: 67.208 gösterim
 • Toplam Direkt: 50.857 gösterim
 • Viral Puan: 1,82