451 gösterim
16,70 viral puan

Vizesiz Ziyaret Edebileceğiniz Ülkeler ve Şehirleri

MerakliYazar 02.03.2020 saat 14:48
 1. 5. Saraybosna

  Yemyeşil doğası, leziz mutfağı ve tarihi dokusu ile Saraybosna, özellikle ülkemizden her sene oldukça fazla sayıda turist çekiyor. Ayrıca ülkede hemen hemen herkes az da olsa Türkçe biliyor.
 2. 4. Karadağ

  Batısında, sahil boyunca sıralanan küçük balıkçı köyleri ile plajları ve muhteşem Adriyatik denizi bulunuyor. Aynı zamanda daha iç kısımlarında ise, dağ yürüyüşünden raftinge kadar birçok aktiviteyi içeren bir tatil için oldukça uygun bir seçenek.
 3. 3. Tokyo

  Günümüzde Tokyo ziyaretçilerine sınırsız alışveriş eğlence kültür ve zengin bir mutfak sunuyor. Ayrıca şehrin Asakusa gibi tarihi ilçelerinde birçok özel müze tarihi tapınaklar ve bahçeler bulabilirsiniz.
 4. 2. Kiev

  Rus etkisi ve Avrupa etkisini bir arada hissedebileceğiniz Kiev, Doğu Avrupa’nın en eski şehirlerinden biridir. Birçok etnik grubu, tarihi mekanı ve doğal güzelliği bir arada bulunduran Kiev’i her yıl ülkemizden oldukça fazla turist ziyaret etmekte.
 5. 1. Üsküp

  Son yıllarda ülkemizden vizesiz en çok turist çeken şehirlerin başında ise Makedonya’nın başkenti olan Üsküp geliyor. Tarih boyunca birçok farklı imparatorluğun parçası olduktan sonra bile kimliğini korumayı başaran bir şehirdir. Büyük İskender Krallığı, Roma İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu, Osmanlı İmparatorluğu ve Yugoslavya'nın bir parçası olmuştur. Ülkemizden çok fazla sayıda turist çeken ülkelerin başında gelen Makedonya’nın diğer şehirleri hakkında genel bir bilgi için:https://kulturveyasam.com...nyadan-balkan-esintileri/
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 5 gösterim
 • Toplam Seed: 27 gösterim
 • Toplam Direkt: 419 gösterim
 • Viral Puan: 16,70