416 gösterim
13,00 viral puan

Sosyal Medyada İlgi Çeken Son Yenilikler

MerakliYazar 16.03.2020 saat 15:41
 1. 1. Linkedin’e Hikaye Özelliği Geliyor

  Linkedin'de (Instagram benzeri) hikaye özelliği mi geliyor? Linkedin kendi hikaye versiyonlarını test etmeye başladıklarını onayladı. Hikayelerin diğer platformlarda kullanımında bir artış olduğu için, bunun Linkedin için bir kazanç olacağı muhtemel.
 2. 2. Tik Tok Artık Videolarda Etiketleri Sabitleme İzni Veriyor

  Tik Tok kısa süre önce videolarda yeni bir etiket sabitleme seçeneği başlattı, bu da artık videolarındaki nesnelere etiket ekleyebileceğiniz ve etiketin ne kadar süre kalmasını istediğinizi seçebileceğiniz anlamına geliyor.
 3. 3. Facebook iOS için Messenger'ın Daha Hızlı ve Daha Basit Bir Sürümünü Sunuyor

  Facebook Messenger uygulamasının en son sürümünün iki kat daha hızlı yükleneceğini ve boyutun dörtte biri olacağını söylüyor. Facebook ayrıca, uygulamanın yeni sürümünün düşük hafızalı telefonlar ve yavaş ağlar için daha erişilebilir hale getireceğini belirtiyor.
 4. 4. Youtube Keşfet Listesi Oluşturuyor

  YouTube, uygulamadaki 'Trendler' sekmesinin yerini, popüler videolarla birlikte daha fazla video kategorisi gösterecek yeni bir 'Keşfet' listesiyle değiştiriyor. Buradaki amaç, daha fazla kullanıcının daha fazla YouTube içeriğiyle karşılaşmasını sağlamak; bununla birlikte, YouTube'u, önceki görüntüleme davranışınıza göre daha özelleştirilmiş Keşfet listeleri oluşturmak.
  Sosyal medya hakkında derlenmiş en enteresan bilgiler için ise şu linke tıklayabilirsiniz: https://kulturveyasam.com...kinda-enteresan-bilgiler/

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 3 gösterim
 • Toplam Seed: 32 gösterim
 • Toplam Direkt: 381 gösterim
 • Viral Puan: 13,00