1.466 gösterim
4,19 viral puan

Evde Yapabileceğiniz En İyi 5 Aktivite

Koronavirüs ile mücadele ettiğimiz şu günlerde sadece biz değil neredeyse tüm dünya eve kapanmış durumda. Peki evde vakit geçirmekte olduğumuz şu günlerde zamanımızı en iyi ne şekilde değerlendirebilir ve sıkılmanın önüne geçebiliriz? İşte evde yapabileceğiniz 5 en iyi aktivite:
YeşimYılmaz 23.03.2020 saat 15:02
 1. 1. Yeni Bir Dil Öğrenin

  Yeni bir dil öğrenmek ve bildiğiniz dilleri geliştirmek için harika bir zaman Yabancı dizi ve filmleri kendi dilinde altyazısı ile izleyebilir aynı zamanda dil öğrenme uygulamalarını (Duolingo, Cambly..) telefonunuza veya tabletinize indirerek başlayabilirsiniz.
 2. 2. Gardropunuzu Düzenleyin

  Mevsim geçişinde ve evde olduğumuz bu zaman dilimi gardropumuzu ve çekmecelerimizi düzenlemek için oldukça ideal. Derin bir temizlik faaliyetine girişerek artık giymediğiniz kıyafetleri ayıklayabilir, ihtiyaçlarınızı belirleyebilir aynı zamanda dolabın köşesinde unuttuğunuz eski kıyafetlerinizi yeniden keşfedebilirsiniz.
 3. 3. Kitap Okuyun

  Uzun zamandır baş ucunuzda veya kitaplığınızda duran fakat yoğunluktan okumaya fırsat bulamadığınız kitabınızı okumak için mükemmel bir fırsat.
 4. 4. Egzersiz Yapın

  Hafta içi işten veya okuldan yorgun döndüğünüzde spor yapmaya vakit bulamıyor musunuz? Evde olduğumuz bu zaman dilimi egzersiz yapmak ve yaza fit olarak girmek için harika.
 5. 5. Film ve Dizi Gecesi Yapın

  Artık dijital yayın platformları sayesinde en iyi film ve dizilere anında ulaşmak mümkün. Sinemaya gitmenize gerek kalmadan, platformlara eklenen yeni filmleri keşfedebilir ve çok daha uygun bir bütçe ile film veya dizilerinizi seyredebilirsiniz.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 6 gösterim
 • Toplam Seed: 350 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.110 gösterim
 • Viral Puan: 4,19