339 gösterim
9,16 viral puan

Bernard H. Mayer'in Başarısının Sırrı

Dünya çapında ünü olan İsviçre saatlerini duymuşsunuzdur. İsviçre yapımı saatler içinde son yıllarda adını sıkça duyuran bir marka var: Bernard H. Mayer... Tamamı el yapımı olan Bernhard H. Mayer saatlerini, beş kuşaktır saat üretimi gerçekleştiren Bernard H. Mayer anlattı.
acarmurat287 31.03.2020 saat 11:32
 1. 1. Bernhard H. Mayer'in bütün saatleri el yapımı mı ?

  Bernard H. Mayer'in bu konuyla ilgili açıklamaları şöyle: "Bernhard H. Mayer saatlerinin tamamı el yapımı. Bu konuda izlediğimiz yol, usta zanaatkarlarımızın kullandığı geleneksel yapım teknikleriyle günümüzün sunduğu gelişmiş yöntemleri harmanlayan saatler üretmeye odaklanıyor. Bernhard H. Mayer saatlerinin tasarımdan işçiliğe, dakiklikten dayanıklılığa kadar her anlamda mükemmel olduğunu garanti ediyoruz."
 2. 2. Saat tasarımlarında en çok zorlanılan nokta hangisi ?

  Bu konudaki en zorlayıcı noktanın müşterilerin gelecekte ne isteyeceklerini anlayabilmek olduğunu belirten Bernard H. Mayer; "İhtiyaç ve istekler hızlı bir şekilde değişirken bizim İsviçre saat endüstrisinde yaşanan gelişmeleri sürekli takip etmemiz gerekiyor." dedi.
 3. 3. Bernhard H. Mayer'i diğer markalardan ayıran özellik nedir ?

  Bernard H. Mayer kendilerini eşsiz kılan özelliği şöyle açıkladı: "Aile tarihimiz; bir insanın vizyonuyla 150 yıl önce başlayan ve bugün global bir başarıya dönüşen yolculuğumuz, diyebilirim. Ayrıca Bernhard H. Mayer adının taşıdığı anlamlar bulunuyor. Bernhard; insanlık için tutku ile çalışma arzusu, bunun için yanıp tutuşan kalp demek. Heinrich ise ailesine ya da ülkesine yol gösteren lider ya da hükümdar anlamına geliyor. Mayer kelimesi ise bir topluluğun lideri olan mayor (belediye başkanı) kelimesinden türemiş."
 4. 4. Saatte hangisi önemli: işlevsellik mi yoksa görsel kalite mi?

  Her bir saati iki amaca da hizmet edecek şekilde tasarladıklarını söyleyen Mayer, "Sonuçta koleksiyonunu yapabileceğiniz ve gelecek nesillere bırakabileceğiniz İsviçre saatleri ortaya koyuyoruz." dedi.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 2 gösterim
 • Toplam Seed: 37 gösterim
 • Toplam Direkt: 300 gösterim
 • Viral Puan: 9,16