164 gösterim
10,25 viral puan

DENİZDEN GELEN MUCİZE

Omega-3 yağ asitleri, beyin fonksiyonlarını geliştiren, kalbimizi, damarlarınızı koruyan, kırışıklarla savaşan, eklemlerinizin sertleşmesini önleyen ve daha birçok işe yarayan mucize yağlardır.
SimaySondal 07.11.2020 saat 13:09
 1. Omega 3 Hangi Besinlerde Bulunur?
  Omega 3 içeren yiyecekler genellikle deniz ürünleridir. Bazı bitki, yemiş ve et ürünlerinde de omega 3 bulunmaktadır.
  O besinlerin hangileri olduğunu merak ederseniz aşağıda omega 3 içeren yiyecek ve içecekleri sıralıyoruz.

  Et Ürünleri: Yağlı deniz balıkları (somon, sardalya, ton balığı gibi)Yumurta Yemiş ve Tohumlar: Keten tohumu, Chia tohumu Ceviz

  Bitkisel Yağlar: Keten tohumu yağı, Soya fasulyesi yağı, Kanola yağıTakviyeli gıdalar (bazı meyve suları, süt, soya içecekleri, yumurta ve bebek mamaları gibi) farklı miktarlarda omega 3 yağ asidi içerebilirler. Omega 3 içeren yumurtaların üretildiği tesislerde yem olarak keten tohumukullanılır.

  Üç çeşit omega-3 yağ asidi vardır. Bunlar;

  Alfa-linolenik asit (ALA, ceviz, ketentohumu ve zey8nyağında bulunuyor); dokosaheksaenoik asit (DHA, en çok balık yağında bulunuyor); eikosapentaenoik asit (EPA, yine balık yağında bulunuyor). Bütün omega-3 veya balık yağı takviyeleri aynı değildir. SaUn alırken unutmamanız gereken en önemli şey DHA ve EPA içeriyor olması. DHA ve EPA yalnızca beyin fonksiyonlarını desteklemekle kalmıyor aynı zamanda beynin enerji saklama ve kullanma fonksiyonlarını da geliş8riyor. Depresyonla savaşmaya yardımcı olduğu kanıtlandı.

  Omega 3 ve balık yağı takviyesi alırken bir de E,A ve D vitamini eksiğimi de kapatayım diye düşünenlere Kyani Sunset tüm ih8yaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacakUr. Bu ürüne ek olarak yine Kyani’nin Sunrise ve Nitro Plus ürünlerini almanız Bağışıklık sisteminizin güçelenmesine, enerjinizin artmasına ve sindirim sisteminizin düzenlenmesine yardımcı olacaktır.

Yorumlar

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 4 gösterim
 • Toplam Seed: 16 gösterim
 • Toplam Direkt: 144 gösterim
 • Viral Puan: 10,25