1.457 gösterim
19,17 viral puan

2021 Grammy Ödülleri'nin sahipleri belli oldu

Müzik dünyasının en prestijli ödülleri olan Grammy Ödülleri, Los Angeles'ta düzenlenen törenle 63'üncü kez sahiplerini buldu.
MerakliYazar 15.03.2021 saat 16:21
 1. ·

 2. ·

  Bu yıl 63. kez düzenlenen 2021 Grammy Ödülleri'nin kazananları, Trevor Noah'ın sunduğu törende açıklandı. Beyoncé ve Taylor Swift en büyük dört ödülü kazanan kadın sanatçılar olarak tarih yazdı. Swift, yılın albümü ödülünü üç kez kazanan ilk kadın şarkıcı olurken, Beyonce, 28'inci Grammy zaferiyle en çok Grammy ödülü alan kadın olarak Grammy tarihine geçti. Beyonce'nin kızı Blue Iyvy 9 yaşında Grammy ödülü aldı. Megan Thee Stallion, en iyi rap şarkısı ödülünü kazanan ilk kadın oldu. İşte 2021 Grammy Ödülleri'ni kazananlar..
 3. ·Megan Thee Stallion (En İyi Sanatçı-En İyi Rap Şarkısı)

  Müzik dünyasının en prestijli ödülü Grammy'de, Amerikalı rap'çi, şarkıcı ve söz yazarı Megan Thee Stallion "En iyi yeni sanatçı" ödülünü alırken, aynı zamanda "En iyi rap şarkısı" ödülünü kazanan ilk kadın sanatçı da oldu.
 4. ·Taylor Swift (Yılın Albümü)

  Yılın albümü dalında Taylor Swift'in "Folklore" albümü ödüle layık görüldü.

  Swift'in "Folklore" albümü bu dalda, Black Pumas (Black Pumas), Everyday Life (Coldplay), Djesse vol. 3 (Jacob Collier), Women in Music Pt. III – (Haim), Future (Nostalgia) Dua Lipa, Hollywood's Bleeding (Post Malone) albümleriyle yarışıyordu.
 5. ·Billie Eilish (Yılın Kaydı)

  Öte yandan, "Yılın kaydı" dalında, Black Parade (Beyonce), Colors (Black Pumas), Rockstar (DaBaby featuring Roddy Ricch), Say So (Doja Cat), Everything I Wanted (Billie Eilish), Don't Start Now (Dua Lipa), Circles (Post Malone), Savage (Remix), (Megan Thee Stallion featuring Beyonce) şarkılarına karşı Billie Eilish'in "Everything I Wanted" şarkısı ödülü kazandı.
 6. ·Harry Styles (En iyi Solo Performans)

  "En iyi solo performans" dalında Harry Styles'ın seslendirdiği "Watermelon Sugar" ödüle layık görüldü.Bu daldaki diğer adaylar ise Yummy (Justin Bieber), Say So (Doja Cat), Everything I Wanted (Billie Eilish), Don't Start Now (Dua Lipa), Cardigan (Taylor Swift) idi.
 7. ·H.E.R. (Yılın Şarkısı)

  I Can’t Breathe,” Dernst Emile II, H.E.R.
 8. ·Dua Lipa (En İyi Pop Albümü)

  Future Nostalgia, Dua Lipa
 9. ·Beyoncé (En İyi R&B Performansı-En İyi Klip)

  Black Parade- Brown Skin Girl, Beyoncé

  Beyonce ile Jay-Z'nin kızı 9 yaşındaki Blue Ivy Carter'ın, annesi Beyonce ve Wizkid ile çektiği "Brown Skin Girl" klibi "En iyi müzik videosu" ödülünü kazandı.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 8 gösterim
 • Toplam Seed: 76 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.373 gösterim
 • Viral Puan: 19,17