1.680 gösterim
29,47 viral puan

Deniz Can Aktaş Ve Melisa Şenolsun 6 Yıl Sonra Tekrar Bir Arada

Melisa Şenolsun ve Deniz Can Aktaş, Trendyolmilla ve Trendyol Man’ın yeni koleksiyonunun
tanıtımı için bir araya geldi.
MerakliYazar 23.03.2021 saat 10:29
 1. ·

 2. ·Melisa Şenolsun ve Deniz Can Aktaş’ın çekimlerini gerçekleştirdiği koleksiyon 70’lerin zamansız, canlı ve güçlü desenlerin enerjisini yansıtan parçalardan oluşuyor.

  Trendyolmilla ve Trendyol Man’in yeni sezonu moda severlerle buluştu. Melisa Şenolsun ve Deniz Can Aktaş’ın tanıtım çekimlerini gerçekleştirdiği koleksiyon 70’lerin modern ve eğlenceli ruhunu günümüz parçalarıyla buluşturuyor.
 3. ·

  Trendyolmilla ve Trendyol Man’in ilkbahar - yaz koleksiyonu moda severlerin beğenisine sunuldu. Başarılı oyuncular Melisa Şenolsun ve Deniz Can Aktaş’ın Büyükada’da çekimlerini gerçekleştirdiği koleksiyon 70’lerin zamansız, canlı ve güçlü desenlerin enerjisini yansıtan parçalardan oluşuyor.
  Koleksiyonda, sezonun en trend renklerinde sarı ön plandayken, zamansız 70’ler denimleri, beyazın güçlü enerjisi, dantel detaylar, retro floral desenler, haki ve taş tonları da koleksiyonun öne çıkan detaylarını oluşturuyor. Koleksiyonda, baharın ve yazın enerjisi fırfırlar, büzgü detayları, gipeler, yüksek yakalar, tulumlar, canlı çizgiler ve tropik desenlerle veriliyor.
 4. ·

 5. ·Deniz Can Aktaş ve Melisa Şenolsun 6 yıl sonra tekrar bir arada !

  Melisa Şenolsun ile Deniz Can Aktaş 2015'te çekilen Tatlı Küçük Yalancılar' dizisinden 6 yıl sonra yeniden birlikte kamera karşısına geçtiler. Deniz Can Aktaş ve Melisa Şenolsun, Trendyol'un kendi bünyesine ait Trendyolmilla ve Trendyol Man'in yeni koleksiyonuna ayrı bir hava katmışlar!

  Koleksiyonun video klibi için;
  https://www.instagram.com/p/CMt7H9oH2lF/

  Koleksiyonu görmek ve alışveriş yapmak için;
  https://www.trendyol.com/...n/butikdetay/559704/kadin
 6. ·

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 5 gösterim

 • Toplam Viral: 22 gösterim
 • Toplam Seed: 57 gösterim
 • Toplam Direkt: 1.601 gösterim
 • Viral Puan: 29,47