349 gösterim
31,73 viral puan

Bahar Enerjisini Evlerinize Yansıtın

Bahar geliyor, Trendyol’un Yapı Market indirimleriyle evler yenileniyor
MerakliYazar 29.03.2021 saat 10:47
 1. ·

  Trendyol, baharın gelişiyle birlikte evlerini küçük dokunuşlarla yenilemek isteyenler için Yapı Market Günü’nde büyük indirimler sunuyor. 29-30 Mart gerçekleşecek kampanya boyadan duş başlığına, yapışkanlı folyolardan dolap kulplarına binlerce üründe geçerli olacak.
 2. ·

  Baharla birlikte doğa kendini yenilerken evlerde de yenilenme zamanı geldi. Trendyol’un 29-30 Mart’ta gerçekleştireceği Yapı Market Günü’nde boyadan banyo malzemelerine, hırdavat ürünlerinden tesisat malzemelerine binlerce marka yüz binlerce üründe fırsatlar sunuyor.
 3. ·Bahar enerjisini duvarlarınıza yansıtın

  Baharın getirdiği ferahlık ve tazelenme hissini evlerine taşımak isteyenler yepyeni renkler seçerek farklı bir dekor stiline sahip olabilirler. 2021’nin renkleri gri ve sarı başta olmak üzere binlerce farklı tona sahip boyalar dev indirimlerle Trendyol müşterilerini bekliyor.
 4. ·Banyolar tazeleniyor

  Evin en sık kullanılan bölümlerinden banyolar ufak dokunuşlarla yenilenebiliyor. Eskiyen derzler doldurarak yeni bir görünüm kazandırılabilirken, duş başlığı ve lavabo bataryaları akıllı ürünlerle değiştirilerek yeni nesil bir banyoya sahip olunabiliyor. Klozet kapağından banyo raflarına, derz dolgulardan bataryalara binlerce ürün Trendyol’un Yapı Market kategorisinde yer alıyor.
 5. ·Küçük dokunuşlarla mutfaklar yenileniyor

  Pratik çözümlerle yepyeni bir mutfağa da sahip olmak mümkün. Trendyol’un Yapı Market kategorisinde yer alan yapışkanlı folyolar ile tezgah ve ara fayanslar kaplanarak mutfaklarda farklı bir görünüm elde edilebiliyor. Aynı zamanda mutfak dolapları da yapışkanlı folyo ile kaplanarak ya da boyanarak kolayca yenilebiliyor, kulpları değiştirilerek yeni bir dolaba dönüştürülebiliyor. Trendyol’da hem tezgah için hem ara fayanslar için binlerce farklı yapışkanlı folyo seçeneği bulunuyor.
 6. ·

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 16 gösterim

 • Toplam Viral: 18 gösterim
 • Toplam Seed: 11 gösterim
 • Toplam Direkt: 320 gösterim
 • Viral Puan: 31,73