3.905 gösterim
11,76 viral puan

Türkiye’de Mutlaka Görmeniz Gereken Yerler

Pandemide yurtdışı seyahatleri iptal olanlar için Türkiye’de gezilip görülecek yerleri sizler için derledik.
ebrumutluay 14.04.2021 saat 12:15
 1. Alaçatı

  Alaçatı her milletten sörfçünün geldiği ve yılın her döneminde sörf yapma imkanı sağlıyor. Bununla birlikte doğal güzellikleri ve mimarisi ile çok sayıda turistin tercihi oluyor.
 2. Oylat

  Sağlık turizmini isteyenler edenler için İnegöl'e 27 km. uzaklıktaki Oylat Kaplıcaları'nı tercih edebilirsiniz. Orman içindeki mekan size hem yeşilin en güzelini hem de şifalı sularını sunuyor.
 3. Ölüdeniz

  Fethiye'ye bağlı Öludeniz'de, dünyanın en güzel kumsalında denize girebilir, Kelebekler Vadisi ve Gemiler Adası'nı görebilir, Babadağ'dan yamaç paraşütü yapabilirsiniz. Yaz tatilini bahar ayında planlayanlar için Türk Hava Yolları esnek seyahat uygulamasından yararlanarak hem erken rezervasyonla tatillerini uyguna getirebilirler. Belirsizlik yaşayanlarda biletlerinde tarih ve destinasyon değişikliği hakkını kullanabilirler.
 4. Amasra

  Karadeniz'in şirin kasabalarından olan Amasra, sakin bir tatil isteyenler için ideal bir mekan Sessiz sakin huzur yeren biri. Kalesi, müzesi ve Cenova şatosuyla tarihe yolculuk yapıyormuşsunuz hissine kapılabilirsiniz.
 5. İzmir'in Şirince Köyü

  İzmir'in Efes harabeleriyle ünlü Selçuk ilçesinin 8 km. doğusunda üzüm bağları, şeftali bahçeleri ve zeytinliklerle çevrili tarihi bir Rum köyü Şirince.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 16 gösterim
 • Toplam Seed: 332 gösterim
 • Toplam Direkt: 3.557 gösterim
 • Viral Puan: 11,76