227 gösterim
18,92 viral puan

Markalardan 30 Ağustos Zafer Bayramı Paylaşımları

Ülkece yoğun günler geçirdiğimiz şu günlerde, kafamızı kaldırıp tarihe bir baktık ki 30 Ağustos'a geldiğimizi gördük. 26 Ağustos'ta başlayan Büyük Taarruz ve 30 Ağustos'ta Afyon'un düşman işgalinden kurtuluşuyla gelen Zafer Bayramımız için markalardan etkileyici ve duygu yüklü paylaşımları sizler için derledik.
ebrumutluay 28.08.2021 saat 13:46
 1. ·İstanbul Havalimanı #ZaferYolumuz

  Pandemi başından beri mümkün olduğunca evde olmaya özen gösteriyoruz. İstanbul Havalimanı bunu düşünerek Büyük Taarruz ile düşman işgalinden kurtulan şehirlerimizin sırasıyla varıldığı online bir yürüyüş rotası hazırlamış. #ZaferYolumuz etiketi ile tweet atarak ya da http://www.zaferyolumuz.com adresinden giriş yaparak katılınabiliyor. Site üzerinden yürüyüşte hangi lokasyonda olduğunuzu takip edebiliyorsunuz. Ayrıca katılımcılar adına Afyon - Garipçe Ortaokuluna bilgisayarlı kütüphane ve spor sahası yapılacağını da belirtelim.
 2. ·Turkcell

  Turkcell, 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutlarken aynı zamanda, Türkiye’nin topraklarını vatan yapan kahramanlarını tanıtmak amaçlı bölge bölge, il il; bu kahramanların hikayelerine yer veriyor.
 3. ·Petrol Ofisi

  Petrol Ofisi ise, Büyük Taaruz’un dahiyane fikirler sonucunda ve bir dolu emekle nasıl kazanıldığını anlatan animasyon tanıdında bir filmle Türk Milleti’nin Zafer Bayramı’nı kutladı.“Zafer ancak ona inanıldığında ve bu uğurda vazgeçmeden mücadele edildiğinde gelirdi.” mesajını ekledi.
 4. ·Sabancı Holding

  Sabancı Holding “Birlikte yürüdüğümüz her yolun sonunda zafer bizi bekler.” mesajıyla ve #ZaferBiziBekler hashtagi ile Zafer Bayramımızı kutladı.
 5. ·Yapıkredi

  Yapıkredi, Büyük Taaruz’un kazanılmasında kadın erkek demeden dirsek dirseğe savaşılarak mücade edildiğini anlatan kısa bir filmle karşımızdaydı.
 6. ·Türk Hava Yolları

  Türk Hava Yolları, kazanılan bu şanlı zaferin arkasındaki birçok ismi “Bazıları Dönmedi” mesajıyla anıyor ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’mızı kutluyor.
 7. ·İş Bankası

  Türkiye İş Bankası Zafer Bayramımızı Mustafa Kemal Atatürk’ün çeşitli fotoğraflarını derleyerek karşımızda.
 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 6 gösterim

 • Toplam Viral: 8 gösterim
 • Toplam Seed: 12 gösterim
 • Toplam Direkt: 207 gösterim
 • Viral Puan: 18,92