208 gösterim
13,87 viral puan

Bebek Bezleri

Birçok anne babanın neredeyse her gün düşündüğü en önemli ürün bebek bezleridir. son dönemde yaşanan fiyat artışı ile anne babalar ucuz ve çok bilinmeyen bebek bezlerinin içeriğini oldukça merak ediyor.
nursultansaydan 27.07.2022 saat 13:34
 1. Önlem Botanika

  Önlem Botanika Bebek Bezi, bitkisel kökenli 5 botanik özü (Papatya, Aloe Vera, İpek Proteini, Zeytinyağı, E Vitamini) içerir. Parfüm, Klor, Paraben ve Nonilfenol gibi zararlı maddeleri içermez. Bağımsız laboratuvarlarda yapılan yüzlerce test sonucunda zararlı maddeler içermediği kanıtlanmıştır. 


 2. Carrefour Baby

  Normal ve hassas ciltlere sahip bebekler için dermatolojik açıdan test edilen ve yumuşak iç yüzeyi ile bebeklerin cildine hassas bir dokunuş sağlayan Carrefour Baby, emici tüpleriyle sıvıyı eşit bir şekilde dağıtarak emip bebeğe cildi kuru kalırken rahat bir şekilde hareket etme özgürlüğü sunuyor. BPA ve Paraben içermeyen Carrefour Baby, esnek yan bantları ve ergonomik tasarımı ile konforlu bir şekilde kullanılabilirken cırt cırtlı bantları pudra, krem ve yağdan etkilenmeyerek açma - kapama verimliliği de sağlıyor.


  - 31 Temmuz tarihine kadar Carrefoursa marketlerinde ilk alıma özel %50 indirim fırsatı.


 3. Bebem Natural

  Antibakteriyel özelliğe sahiptir ve ciltte bakterilerin üremesine ve alerji olusmasına engel olur. Yüksek emiciliğe sahiptir kendi ağırlığının yaklaşık 3 katına kadarını emebilir. Çok hızlı büyüdüğü ve kendini hızlı yenilediği için bitkiyi kullanmanın ekolojik açıdan hiçbir zararı yoktur. 
 4. Baby Turco

  Doğal Çukurova Pamuğu, Ege Zeytinyağı Baby Turco Doğadan Bebek Bezi'nde buluştu. Çukurova'nın pamuğu 14 saate kadar kuruluk, Ege'nin zeyinyağı ise bebeğinizin cildine hassas bakım sağlıyor. Baby Turco Bebek Bezinin iç yüzeyi alkol, paraben, losyon, nonilfenol, SLS, SLES, lateks, klor, parfüm ve Bpa içermiyor.

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

 • Toplam Viral: 1 gösterim
 • Toplam Seed: 15 gösterim
 • Toplam Direkt: 192 gösterim
 • Viral Puan: 13,87