200 gösterim
40,00 viral puan

EK GELİR SAĞLMAK İÇİN DOĞRUDAN SATIŞ

vatanayttn 27.07.2022 saat 21:53
 1. 1.

  Bu dönemde internet üzerinden para kazanma yolları ihtiyacı çok fazla doğmaya başladı çünkü Türk Lirası günden güne erimeye devam ediyor. Böyle bir ortamda artık herkesin daha fazla para kazanmaya ve çoğumuzun da her geçen gün artan kredi borçlarını ödemeye ihtiyacı var. İşte tam bu noktada doğrudan satış sektörüne dönebilirsiniz bu konuda türkiyede öncü markalardan biri olan Kyani şirketini referans gösterebiliriz.

  Ekstra Gelir Sağlayın
  İlave bir gelir elde etmek için, tatile çıkmak için veya tam zamanlı bir ve kariyer olarak bu işte yer alabilirsiniz. Karar sizin! Bu işten elde edeceğiniz gelir, göstereceğiniz çaba ve harcayacağınız zaman ile orantılıdır. Yaptığınız satışla orantılı olarak sistemden elde edeceğiniz gelir artacaktır.
  Kendi İşinizin Patronu Olun
  Yeni bir kurmak zama ve sermate demektir. Ayrıca, bir sürü prosedürle uğraşmak, bir mekan kiralamak
ve bununla birlikte farklı maliyetlere katlanmanız demektir. Doğrudan Satış Yönetimi size sermayeye ihtiyaç duymaksızın, hiçbir prosedüre katlanmaksızın kendi işinizi kurma imkanı verir. Tüm doğrudan satış şirketleri doğrudan satış girişimcilerini stok yönetimi konusunda destekler ve onların mümkünse sıfır stokla çalışmalarını sağlamaya çalışır. Sizin tek yapmanız gereken ürünü doğru bir şekilde müşteriye ulaştırmaktır.
  Sistemden ayrılmak isterseniz de, hiçbir masraf ödemeksizin sistemden ayrılma hakkına sahipsiniz. Doğrudan satıcıların sisteme dahil oldukları tarihten itibaren altmış gün içerisinde sistemden ayrılması halinde, doğrudan satış şirketleri, doğrudan satıcıların elinde bulunan ve kullanılmamış tüm malları geri alır ve söz konusu malların bedelini ise on dört gün içerisinde iade ederler.
  Esnek Mesainin Tadını Çıkarın
  Doğrudan Satış yönteminde çalışma saatlerinizi kendiniz belirlersiniz. İster yarı zamanlı ister tam zamanlı çalışırsınız. Özgürlüğün, esnek çalışmanın keyfini çıkarırsınız. Evden çalışarak ailenizle daha fazla zaman geçirirsiniz. Hedeflerinizi ve o hedeflere nasıl ulaşacağınızı siz belirlersiniz. Başarınız, kabiliyetiniz ve sosyal çevreniz oranında kazancınızı artırırsınız.
  Sermayeye İhtiyaç Duymazsınız
  Doğrudan satış yönteminde, sadece satmayı düşündüğünüz ürünleri, tanıtım seti olarak katalog fiyatı üzerinden satın alırsınız ve başlangıç sermayesi olmaksızın işinizin sahibi olursunuz. Elinizde stok birikmeden satış yapma imkanı kazanırsınız. Bu da size, yüksek maliyetler altına girmeden ticaret yapma imkanı sağlar.

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Toplam Seed: 5 gösterim
 • Toplam Direkt: 195 gösterim
 • Viral Puan: 40,00