201 gösterim
12,56 viral puan

Casper Nirvana C650 ile Kurumsal Hayatta Fark Yaratın

Casper Nirvana C650 hayatında birçok konuda kullanıcıya kolaylık ve verimlilik sağlayacak şekilde tasarlanmış bir dizüstü bilgisayar modellerinin başında gelmektedir. Modern tarzı, hafif ve ayrıca yüksek performans gücü sayesinde kurumsal hayatta işlerinizle fark yaratmak için tercih edebilirsiniz.
kadirsel 08.08.2023 saat 11:43
  1. 1.

    İş hayatında yapılacak işlemlerin veya tamamlanacak görevlerin hızlı ve kaliteli bir biçimde tamamlanması gerekmektedir. Casper Nirvana C650, 12.Nesil İntel Core i5 1235U ve i7 1255U çekirdekleri işlemcilere sahiptir. Uzun mesai saatlerinde kullanıcıya kesintisiz, hızlı ve verimli bir çalışma deneyimi yaşatacaktır. Dahili ekran kartı ise sorunsuz bir grafik performansı sağlamaktadır. Farklı Ses ve Kamera Sistemleri ile Online Görüşmeleri Sorunsuz Geçirin
    Son yıllarda pandemi ile beraber online görüşmeler, video konferanslar kurumsal hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bu görüşmeler sırasında birçok kişi sesle ilgili veya kamerayı açık unutmak gibi birçok farklı sorun yaşıyor. Bütün bunların çözümü Casper Nirvana C650’nin gelişmiş özellikleri sayesinde kolayca halledilebilir. Sürgülü kamera sistemi sayesinde istediğiniz zaman kameranın lensini açıp kapatabilirsiniz. Bununla beraber gürültü engelleme özelliği ile istenmeyen sesleri filtreleyebilirsiniz. Ayrıca, Dolby teknolojisine sahip ses sistemi ile karşı tarafla akıcı, kesintisiz ve kaliteli bir şekilde iletişim kurma imkanınız bulunmaktadır.
  • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var

  • Toplam Viral: 1 gösterim
  • Toplam Seed: 16 gösterim
  • Toplam Direkt: 184 gösterim
  • Viral Puan: 12,56